Menu

Ghosts Night

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Ghosts Night

Darmowy Automat do Gier Ghosts Night OnlineMaszyna do gry Ghosts’ Night jest najlepszą grą hazardową na świecie, jeśli nie martwisz się żadnymi wiedźmami i strasznymi twarzami rodem z koszmarów. Ten automat do gry stworzony został za pomocą grafiki 3D. Wśród nich zobaczysz przerażającego stracha na wróble, świecący blask strasznego ducha wraz z rozgrywką, która jest dość upiorna i grafiką, która wygląda realistycznie. Atmosfera jest zaakcentowana za pomocą straszliwej muzyki, którą kompletować będą śmiejące się czarownice i ryczące potwory. Powinieneś spodziewać się zobaczyć zawodzące dusze, wrzeszczące wiedźmy i niebezpieczne wilkołaki na ekranie tej gry.

Darmowy Automat do Gier Ghosts Night Online

 

Ta maszyna do gry cechuje się trzema rzędami, pięcioma bębnami i 25 wygrywającymi liniami. Zakład może zostać ustawiony zaczynając od 0.01 aż do 1 dolara. W razie gdyby udało Ci się zdobyć trzy symbole na jednej z wygrywających linii, wtedy będziesz mógł odebrać swoją wygraną. Symbole jakich możesz się spodziewać w tej grze hazardowej to udekorowane buziami, świecące dynie, krypty i nagrobki. Specjalne symbole w tym automacie to darmowe rundy obrotów, bonusowe i dzikie znaki. Jeśli uda Ci się dopasować trzy specjalne symbole, wtedy będziesz w stanie aktywować dla siebie rundę bonusowej mini-gry.

Jeśli chcesz rozpocząć rozgrywkę w poważnej, płatnej wersji tej maszyny do gry, będziesz musiał postawić zakład za pomocą prawdziwych pieniędzy, co da Ci szansę na wygraną również prawdziwych nagród pieniężnych. Jeżeli jednak nie jesteś gotowy na wydawanie pieniędzy, wtedy możesz skorzystać z symulacji, trybu demonstracyjnego. Tryb symulacji jest najlepszym wyborem, jeśli nie masz pieniędzy, a chcesz zagrać, lub jeśli jesteś nowym graczem maszyn. Możesz też przenosić się pomiędzy tymi dwoma trybami kiedy tylko będziesz tego chciał.

No comments

Leave a Reply