Menu

Geisha Story

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Geisha Story

Darmowy Automat do Gier Geisha Story OnlineMaszyna do gry Geisha jest grą hazardową, stworzoną przez Playtech. Oferuje ona 5 bębnów i opowiada ona o heroicznym, jak i przystojnym samuraju oraz o pięknej gejszy.

Darmowy Automat do Gier Geisha Story Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na 15 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Jest ona wypełniona przez różne zwroty akcji. Będziesz mógł spodziewać się bonusowych symboli różnej maści podczas rozgrywki, oraz dzikich znaków. Jeden z bonusowych symboli oferuje aż do 20 darmowych obrotów, ale jest też potencjał na zdobycie mnożników, które mogą pomnożyć przez cztery Twoje wygrane. Wartość monety zaczyna się od 0.10 aż do 1. Maksymalna wartość monety do zakładu na wygrywającą linię to 10 monet.

Symbole gry

Przepiękna japońska artystka, którą zwą gejszą, jest głównym symbolem w tej maszynie do gry. Spędza ona swój czas na podróżach między gałęziami wiśni oraz tradycyjnym orientalnym ogrodem. Jest tutaj młody i niesamowicie przystojny wojownik samuraj, który obserwować będzie wszystko z innego miejsca, podczas gdy jego dusza, ciało i umysł będą odpoczywać. Spędził on dużo czasu na walce dla swego królestwa.

Ta maszyna do gry posiada również starego gościa. Będzie on pojawiać się losowo na bębnach i będzie nagradzać graczy jako bonusowy znak. Postać młodego samuraja jest dzikim symbolem tej gry i będzie on pomagać w skompletowaniu wygranej na linii, podczas gdy piękna gejsza aktywuje dla graczy bonusową mini-grę.

Postacie w tej maszynie do gry zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły one powielić estetykę współczesnego komiksu typu manga, oraz filmu anime, jednak dodając od siebie nowoczesnego obrotu. Inne symbole w tej maszynie do gry jakie znajdziesz to kwiat wiśni, ryba koi, drzewa bonsai, imbryk, parasole i wachlarze.

No comments

Leave a Reply