Menu

Fruit Bonanza

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Fruit Bonanza

Darmowy Automat Do Gier Fruit Bonanza Online

Darmowy Automat Do Gier Fruit Bonanza OnlineAutomat do gier oferuje 9 linii wypłat do wyboru, przy czym super-jackpot aktywuje się w przypadku trafienia wygrywającej kombinacji na 9 linii, dlatego najlepiej jest aktywować wszystkie linie. Wartość żetonu to 10 centów, co przy maksymalnie 5 żetonach daje 4.50-50 za spin. Istnieje również możliwość wyboru opcji auto-play.

Najlepiej płatnym symbolem jest niebieska 7, której 5 sztuk wartych jest 3500 żetonów, a 4 sztuki – 350. Inne symbole to: dzwonek (2000 żetonów za 5 symboli), podkowa (1500), koniczyna (1000) oraz ananas (800). Truskawka, pomarańcza i wiśnie, których wygrywające kombinacje dają nagrody o niższych wartościach.

Symbole scatter w ilości 5 sztuk to wygrana w postaci mnożnika 400x stawka zakładu. Kosz z owocami to symbol jackpot, dzięki któremu można wygrać jednego z progresywnych (przy maksymalnej liczbie żetonów) lub dużą nagrodę. Aby wygrać superjackpot należy trafić 5 symboli jackpota na 9 linii,  a na dowolnej linii to „Bonanza Jackpot” i wygrana w postaci mniejszych jackpotów.

Symbolem scatter jest kot, którego 5 sztuk nagradza mnożnikiem 300x kwota spinu, 4 sztuki 30x kwota zakładu, a 3 to runda darmowych sipnów. Trafienie 3 symboli ‘bonus’ aktywuje rundę pick-em.

No comments

Leave a Reply