Menu

Fruit Awards

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Fruit Awards

Darmowy Automat do Gier Fruit Awards OnlineMaszyna do gry Fruit Award jest grą hazardową, która jest w pewnym sensie unikalna. Tematem tego automatu do gry są pomarańcze, arbuzy, wiśnie i winogrona, czyli gwiazdy rozgrywki. Ta maszyna do gry posiada aż 81 wygrywających linii oraz 4 bębny.

Darmowy Automat do Gier Fruit Awards Online

 

Aby rozpocząć obracanie bębnami, powinieneś najpierw postawić zakład. Wartość zakładu musi wahać się od 0.20 aż do 50 dolarów. Opcja darmowej rozgrywki demonstracyjnej jest dostępna dla tych, którzy najpierw chcieliby wypróbować swoje siły.

Symbole gry

Poza owocami w tej maszynie do gry, zobaczysz też czerwone 7 i znaki BAR. Są to tradycyjne ikony, zobaczysz też również złotą gwiazdkę, która działać będzie w tej grze hazardowej jako dziki znak. Opcja hazardowa pomoże Ci podwoić swoją wygraną.

Cechy gry

Grafika w tej maszynie do gry jest ostra i wyraźna. Sprawia to, że ta maszyna mocno się wyróżnia. Bębny są w tej grze przezroczyste, a za nimi zobaczysz piękną scenę teatru, który posiadać będzie czerwone kurtyny ze złotym otoczeniem. Są tutaj też małe krzyże między dzielącymi liniami, a na logo Criss Cross zobaczysz 4 bębny, które sygnalizują, że nie jest to konwencjonalna rozgrywka.

Śliwki, pomarańcze, cytryny i wiśnie są warte tyle samo, podczas gdy arbuzy są warte dużo więcej, a z kolei symbol BAR wypłaci sporą nagrodę. Najlepsza nagroda w tej maszynie do gry jest oferowana jednak przez dużą liczbę 7. Złota gwiazdka, jako dziki znak, może zastąpić inne symbole w celu stworzenia wygrywającej kombinacji. Stanie się tak, kiedy dziki znak wypełni brakującą dziurę między symbolami, w celu stworzenia wygrywającej kombinacji, lub aby zwiększyć kombinację na linii po prawej stronie ekranu, zapewniając większą wygraną.

No comments

Leave a Reply