Menu

From China with Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

From China with Love

Darmowy Automat do Gier From China with Love OnlineMaszyna do gry From China with Love jest grą hazardową, która da szansę swoim graczom na wielkie wygrane. Została ona stworzona przez deweloperów z Fugaso. Oprogramowanie oferowane przez nich jest zasadniczo nowe na rynku i stara się zaimponować graczom za pomocą niezwykłych animacji wraz z nowymi, ciekawymi cechami rozgrywki wśród których zobaczysz darmowe obroty oraz ułożone w stos dzikie ikony.

Darmowy Automat do Gier From China with Love Online

 

Wraz z 40 wygrywającymi liniami oraz 5 bębnami, nie będziesz musiał zbyt długo czekać zanim obroty będą dla Ciebie przynosić niezłe wygrane. Gracze będą mieć szansę na zdobycie wystarczającej ilości wygranych, a także na wygraną progresującej głównej nagrody. Wygrywające linie w tej grze hazardowej są stałe, ale wartość obrotu może rozpocząć się od 0.20 aż do 200 monet.

Motyw w tej maszynie do gry bazować będzie na starożytnej chińskiej mitologii dla fanów gier hazardowych, a którą mogą się oni cieszyć. Ten automat do gry zaczyna się od wideo wstępnego, gdzie zobaczysz całość zestawu, koza oraz smok również. Pojawią się one, aby stać się postacią lśniącego koguta, który będzie żyć na 5 bębnach tej maszyny do gry.

Symbole gry

Ikony w tej maszynie do gry posiadają wysoką jakość. Każda ikona została stworzona z tak świetną przejrzystością i pokazuje różne obiekty, które są związane z orientalną kulturą, takie jak petardy, złote monety oraz czerwone lampiony. Ta maszyna do gry będzie pokazywać typowe kolory dla maszyn do gry o azjatyckim stylu, więc zobaczysz tutaj czerwień i złoto, które zapewni luksusową atmosferę tej grze, nawet narrację noweli.

No comments

Leave a Reply