Menu

Club 2000

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Club 2000

Darmowy Automat do Gier Club 2000 OnlineClub 2000, maszyna do gry, jest grą hazardową która łączy w sobie dwie gry w jednej. Są tutaj dwie maszyny obok siebie i obie z nich posiadają 3 rzędy i 3 bębny. Jest tutaj też pojedyncza wygrywająca linia i pomaga to graczom zdobyć wielkie wygrane.

Darmowy Automat do Gier Club 2000 Online

 

Użytkownicy mają szansę na cieszenie się jednym lub dwoma zestawami bębnów, które pojawią się na ekranie tej maszyny do gry, gdzie są tutaj bonusowe symbole oraz hojna tabela wypłat, co może przyciągnąć do siebie uwagę wielu graczy.

Symbole gier

Są tutaj różne cechy i bonusy w tej maszynie do gry, takie jak opcja automatycznej rozgrywki. Komputer może automatycznie rozegrać aż do 100 obrotów bez interwencji gracza. Użytkownik może rozpocząć rozgrywkę na pełnym ekranie. Tło tej gry hazardowej posiada takie rzeczy jak skórzane sofy, koktajle oraz butelki.

Dwa bębny tej gry zostały podzielone poziomo i wyglądają one tak samo z każdej strony. Symbole w tej maszynie do gry są częste także w innych maszynach do gier. Są tutaj logo SLP, złoty dzwoneczek, arbuz, truskawka, koniczynka, jagody, niebieski owoc, pomarańcze, cytryny oraz czerwone jagody.

Cechy gry

Obracanie bębnami w tej maszynie do gry jest bardzo proste, a jednocześnie łatwe i bezpośrednie. Gracz może użyć szybkiego obrotu albo obrotu za pomocą przycisku spacji. Użytkownicy tego automatu do gry mogą cieszyć się dwoma maszynami z 3 bębnami w tym samym czasie. Podczas gdy oba zestawy bębnów są aktywne, ogólny zakład powinien się podnieść. Zakład może wynosić pomiędzy 1 aż do 250 monet. Opcje te mogą zostać zmienione za pomocą funkcji w grze i położone są one u dołu ekranu, co sprawia, że gracz może łatwo się do nich dostać.

Symbol tajemniczego klubu to pomarańczowy trójkąt z napisem ‘Club’ na nim, kiedy gracz zdobędzie dwa z nich, wtedy automatycznie zdobędzie wygraną.

No comments

Leave a Reply