Menu

Circus Evolution

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Circus Evolution

Darmowy Automat do Gier Circus Evolution OnlineMaszyna do gry Circus Evolution cechuje się 20 wygrywającymi liniami i 5 bębnami. Ta gra hazardowa posiada wiele różnych cech i bonusów, takie jak dodatkowe gry bonusowe, mnożniki oraz darmowe obroty. Ta maszyna do gry posiada niską zmienność i jest to dobra rzecz dla tych graczy, którzy nie chcą spędzać zbyt wiele czasu bez zdobywania żadnych wygranych. Problemem jest to, że wygrane są stosunkowo niskie w porównaniu do innych gier.

Darmowy Automat do Gier Circus Evolution Online

 

Ta maszyna do gry została stworzona za pomocą nowoczesnej, ale też prostej estetyki z dwuwymiarową grafiką, która pokazywać będzie trupę artystów cyrkowych takich jak tańczące dziewczyny, poskramiacze lwów i umięśnionego mężczyznę, wraz z aranżerem programu cyrkowego we własnej osobie. Gracze mogą również natknąć się na niebezpieczne tygrysy wraz z hasającym słoniem podczas rozgrywki.

Ta gra hazardowa zapewni Ci sporą dawkę niespodzianek i zachwytów cyrkowych. Dziki znak klauna będzie mógł zastąpić inne symbole w tej maszynie do gry i pomoże Ci skompletować wygrane na liniach, kiedy uda Ci się je zdobyć w bazowej grze. Bilety darmowych obrotów będą aktywować tę opcję. Podczas rundy darmowych obrotów, Twoje wygrane będą mogły być podwojone za pomocą mnożnika.

Cechy gry

Ta maszyna do gry online posiada ostatniego asa w rękawie, którego z chęcią odsłoni, a gracze będą mogli zobaczyć go, jeśli uda im się zdobyć trzy bonusowe symbole. Aktywuje się wtedy bonusowa gra poboczna, podczas której gracz będzie musiał rzucać rzutkami na obracającą się tarczę, która pokryta jest balonami. Jeśli uda Ci się trafić balona, wtedy nagrodzi Cię on wygranymi. Bonusowa gra zakończy się wtedy, kiedy liczba lotek, którą dostał gracz, zostanie wykorzystana.

No comments

Leave a Reply