Menu

Chubby Princess

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Chubby Princess

Darmowy Automat do Gier Chubby Princess OnlineMaszyna do gry Chubby Princess jest grą hazardową stworzoną przez deweloperów z PlayPearls. Opowiada ona o księżniczce, która lubi swoje jedzenie chyba zbyt mocno i jest to czas, aby dołączyć do niej, jeśli chciałbyś wygrać sporą ilość pieniędzy. Bębny zostały ustawione w przepięknej scenerii na tle, które pokazuje krajobraz wsi, gdzie będziesz mógł zobaczyć wieże zamkowe. Wyglądają one naprawdę niesamowicie i zostały one udekorowane za pomocą delikatnych kwiatków. Cały wygląd tej gry hazardowej sprawia, że jest ona kobieca, udekorowana, delikatna jak i również urocza.

Darmowy Automat do Gier Chubby Princess Online

 

Symbole na bębnach tej maszyny do gry posiadają wszystko, czego mógłbyś się spodziewać po motywie z księżniczką, ale są też takie ikony jedzenia jak pieczony kurczak, burgery oraz batoniki czekoladowe. Nawet ikona księżniczki zawiera babeczkę.

Ta gra hazardowa z pewnością zagwarantuje to, że Twoje kubki smakowe będą aż drżeć od tych wszystkich pyszności, więc zaspokój swoje męki głodowe, usiądź i rozpocznij rozgrywkę na tej maszynie.

Przed rozpoczęciem rozgrywki na tym automacie do gry, to od Ciebie będzie zależeć by spojrzeć na tabelę wypłat i zobaczyć jak wielkie będziesz mógł zdobyć nagrody. Największa wygrana w tej maszynie zapewniana jest przez logo Chubby Princess i jest ono warte aż 2000, jeśli uda Ci się dopasować pięć symboli. Jeśli zdobędziesz 4 z nich, zostaniesz nagrodzony 600, a połączenie 3 symboli da Ci wygraną 200. Inne wysoko opłacane symbole to karoca księżniczki oraz księżniczka z babeczką.

Ta maszyna do gry posiada 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii, które są możliwe do dopasowania. Są tutaj przyciski po każdej ze stron bębnów, które pozwolą Ci dopasować wartości z jakimi chciałbyś grać. Na każdą z wygrywających linii będziesz mógł postawić jedną monetę, jednak wartość tej monety może wahać się między 0.01 aż do 1.00.

No comments

Leave a Reply