Menu

Candylicious

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Candylicious

Darmowy Automat do Gier Candylicious OnlineCandylicious, maszyna do gry, jest jasną, ładną i prostą grą. Jest ona wypełniona po brzegi cukierkami i kolorowymi grafikami.

Darmowy Automat do Gier Candylicious Online

 

Symbole w tej grze hazardowe wypełnione są łamiszczękami, żelkami, gumami do żucia, miętówkami, żelkowymi misiami oraz cukierkami w kształcie serca. Są tutaj też inne, całkiem znane Ci cukierki, jakie możesz znaleźć na tych bębnach razem z uroczymi elementami, które zostały podkręcone nawet bardziej przez już znane rzeczy jakie znajdziesz na ekranie.

Muzyka w tej grze hazardowej posiada wesołą i migoczącą melodię, która będzie rozbrzmiewać w tle. Jest ona przerywana tylko przez dźwięki obrotu bębnów razem z wymarzonym małym interludium za każdą z wygranych. Jeśli chcesz wiedzieć czego powinieneś się spodziewać jeśli chodzi o wygrane, wtedy powinieneś złożyć wizytę i dobrze się przyjrzeć tabeli wypłat. Tabelę wypłat można znaleźć na informacji bębnów. Będziesz mógł się dowiedzieć jak wiele możesz zdobyć wygranych na tych 8 wygrywających liniach razem z każdym zestawem nagród. Dopasowanie do siebie żelkowych misiów jest najwyżej opłacającą wygraną jeśli tylko możesz dopasować trzy z nich, dostaniesz aż 1,000. Nagrody jakie uda Ci się zdobyć w ofercie, nie są one najwyższymi na świecie, jeśli możesz zdobyć wygraną aż do 10,000 za pomocą dopasowania dziewięciu czekoladowych kulek.

Gra ta bazuje na 3 bębnach oraz 8 wygrywających liniach. Możesz użyć tutaj jednej monety za każdą z linii i ta ilość nie może zostać zwiększona. Wartość monety może zostać zmieniona zaczynając od 0.1 aż do 2.3. Ta maszyna do gry jest prosta i nie posiada ona zbyt wielu bonusowych cech, nie znajdziesz tutaj bonusowych gier, dzikich symboli, darmowych obrotów lub mnożników.

No comments

Leave a Reply