Menu

Asgards Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Asgards Gold

Darmowy Automat do Gier Asgards Gold OnlineMaszyna do gry Asgard’s Gold jest grą hazardową, która bazuje na nordyckich bogach i jest ona dostępna na PlayPearls. Jest to dobry czas, aby wmieszać się w legendy Wikingów wraz z Lokim, Thorem i Odynem, będziesz też mógł poczuć ich gniew podczas prób wygrania wielkich nagród.

Darmowy Automat do Gier Asgards Gold Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na wielkich bogach z historii Wikingów. Tło tej gry hazardowej jest całkiem minimalistyczne i rzadkie i będzie ono odpowiednio akcentować akcję, jaka rozgrywać się będzie na bębnach. Jeśli tylko zwrócisz uwagę na symbole tej maszyny, znajdziesz tutaj pewną ilość wojownicze, bojowe obrazki, które idealnie będą pasować do krainy wojowników. Symbole jakich powinieneś się spodziewać na ekranie tej gry to topory, konie bojowe, wilki, łódź wikingów czyli drakkar, oraz tarcze. Jest to maszyna do gry z której sam wielki Odyn byłby zadowolony. Muzyka w tle i dźwięki są bardzo atmosferyczne, pomagać ona będzie w budowaniu napięcia i oddaje ona w idealny sposób klasyczne nordyckie bitwy.

Cechy gry

Ta maszyna do gry bazuje na 20 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Będziesz mógł rozpocząć rozgrywkę na tak wielu wygrywających liniach, na ilu będziesz chciał. Ilość wygrywających linii może zostać dopasowana bardzo łatwo za pomocą kliknięcia na przyciskach po bokach bębnów tej maszyny, co oznacza, że będziesz mógł zmienić zdanie i ustawić nowe wygrywające linie jeśli tylko chcesz.

Na każdą z wygrywających linii możesz postawić jedną monetę, a wartość tej monety może zostać ustawiona zaczynając od 0.10 aż do 4.00. Najwyższa wartość będzie odpowiednia dla tych graczy, którzy lubią wysokie zakłady. Torba ze skarbami jest najwyżej opłacanym symbolem, jest ona też bonusową ikoną, która oferuje darmowe obroty. Dziki znak to Asgardian, który ma na sobie hełm wraz z rogami.

No comments

Leave a Reply