Menu

Golden Sphinx

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Golden Sphinx

golden_sphinx_6Ten darmowy automat opiera się na motywie starożytnego Egiptu. Ta tematyka jest bardzo popularna wśród producentów gier więc wiadomo, czego można się spodziewać. Muzyka jest naprawdę imponująca, a animowane tło wzmacnia estetyczne doznania, co razem daje poczucie wkroczenia do innego świata.

Poza interesującym interfejsem, ten 5-bębnowy automat  z 10 liniami wypłat oferuje wiele szans na wygrane. Niestety nie znajdziemy tu opcji auto play, jednak dostępny jest progresywny jackpot. Zarówno nowicjusze, jak i profesjonaliści dobrze odnajdą się w tej grze, która posiada wysoki wskaźnik wygrywalności.

Darmowa Maszyna do Gier Golden Spinx Online

 

Motywem przewodnim gry jest egipski sfinks. Szczegóły dopracowane zostały z wielką starannością. Można tu zobaczyć gorące pustynie i piramidy czekające na odkrycie. Producent dołożył wszelkich starań, aby uczynić grę jeszcze bardziej obfitującą w nagrody i interesującą. Dlatego też ten automat online posiada wiele opcji specjalnych. Sfinks pełni rolę symbolu Wild, a skrzynia – scatter.

Gra posiada nie jeden, ale aż 4 progresywne jackpoty: platynowy, złoty, srebrny i VIP. Zasady gry są łatwe do opanowania. Opcje zakładu są całkiem dobre.

No comments

Leave a Reply