Menu

Wicked Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Wicked Reels

Darmowa Gra Hazardowa Wicked Reels OnlineMaszyna do gry Wicked Reels bazuje na słodkim, uroczym jednak trochę przerażającym motywie. Grafika tej gry hazardowej jest urocza i jest ona w 3D. Ta kasyno gra cechuje się literami które wyglądają strasznie, dziwnymi symbolami, małymi, słodkimi wiedźmami, wampirami oraz dyniami. Tabela wypłat sama w sobie jest przerażająca i cechuje się ona tłem, na którym można zobaczyć straszne drzewo.

Darmowa Gra Hazardowa Wicked Reels Online

 

Te dziwne i dzikie symbole to słowa i będą one idealnie pasować do motywu. Grafika tej maszyny do gry jest przyjemna i prosta dla oka, oraz bardzo gładka i płynna. Kolor palety tej gry hazardowej zawiera w sobie głównie fiolety. Muzykę z motywem Halloween możesz usłyszeć w tle i zapewni Ci ona straszną atmosferę.

Ta maszyna do gry posiada 30 wygrywających linii, 5 bębnów oraz 3 rzędy. Jeśli chcesz wygrać w tej maszynie, będziesz musiał dopasować do siebie trzy, cztery lub pięć symboli w celu zdobycia wygrywającej kombinacji. Całkowita wygrana zostanie przekalkulowana używając wielkości monety wraz z wartością wygranej, która zostanie podana.

Jak wygrywać?

Kiedy już uda Ci się zdobyć wygraną, wtedy dopasowane symbole znikną z bębnów, podczas gry nowe symbole posypią się z góry. To pozwoli Ci na dopasowanie większej ilości wygranych. Kiedy uda Ci się skompletować wygrywającą kombinację, wtedy Twój mnożnik podniesie się od 1x razu aż do 5x razy. To da Ci szansę na zdobycie jeszcze większych wygranych z bębnów. Nie znajdziesz żadnej innej możliwości, aby opisać tą cechę, jako że dzięki niej rozgrywka stanie się ekscytująca.

Dziki znak tej maszyny do gry będzie zastępować inne symbole, jakie znajdziesz na ekranie rozgrywki i to pozwoli Ci na zwiększenie ilości wygranych.

No comments

Leave a Reply