Menu

White King

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

White King

Darmowa Gra Hazardowa White King OnlineMaszyna do gry White King bazuje na białym lwie, a jego grzywa układa się dokładnie tak, jakby miał na głowie koronę. Broni on swej rodziny, jednocześnie będąc władcą swojego królestwa. Gracze będą mogli poczuć i doświadczyć piękna, gracji oraz potęgi lwiego króla w tej maszynie do gry, dostępnej na stronie deweloperów Playtech.

Darmowa Gra Hazardowa White King Online

 

Ta gra hazardowa osadzona jest w naturalnym środowisku lwów i będzie oferować 40 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Ta maszyna do gry posiada określone bonusy takie jak bonusowa gra Majestatycznej Nocy oraz układające się w stos dzikie znaki.

Lwy znane są z bycia jednymi z najbardziej majestatycznych zwierząt na świecie, jeśli jednak chodzi o białe lwy, są prawdopodobnie najpiękniejszym widokiem jaki ktoś może zobaczyć. Żyją one wyłącznie w Republice Południowej Afryki, w rezerwacie zwierzęcym w Timbavati.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry pokazywać będą przepiękne bestie, zobaczysz tutaj zachód słońca wraz z białą lwicą, jej dwoma małymi białymi lwiątkami oraz samego króla, białego lwa ze swoją jaśniejącą grzywą. Jest tutaj również strzelisty orzeł, który będzie trzymać złoty zwój oraz koronę z drogocennymi klejnotami. Ta maszyna do gry jest wyraźna jeśli chodzi o jej wygląd, a obrazki które w niej znajdziesz zostały stworzone ze szczególną uwagą włożoną w detale. Gra hazardowa została osadzona w złotych ramkach, a na ekranie zobaczysz niebieskie bębny, które sprawią, że rozgrywka będzie przyjemna i prosta.

40 wygrywających linii tej maszyny do gry jest możliwe do dopasowania, a gracz będzie mógł ustawić taką ilość linii jaka będzie mu najbardziej pasować. Zakład może wahać się od 0.01 aż do 50 kredytów. Maksymalny zakład, który można postawić na wszystkich wygrywających liniach wynosi aż 2,000 kredytów.

No comments

Leave a Reply