Menu

Three Kingdoms

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

Three Kingdoms

Darmowa Gra Hazardowa Three Kingdoms OnlineWojna zbliża się wielkimi krokami w Starożytnych Chinach i zostałeś zaproszony, abyś mógł wziąć udział w iście niezwykłej, bohaterskiej bitwie, aby pomóc swojemu ludowi przetrwać tę wojnę.

Darmowa Gra Hazardowa Three Kingdoms Online

 

Three Kingdom, darmowy automat do gier, będzie wymagać od Ciebie wykazania się zmyślnością i odwagą, jeśli chcesz zostać nagrodzony sowicie za swe czyny.

Atmosfera w tej grze jest groźna i wzmocniono to za pomocą użycia ciemnych kolorów połączonych wraz z zapierającymi dech w piersiach animacjami 3D, które zobaczysz przy każdym obrocie. Bębny same w sobie zajmują wystarczająco dużo miejsca na ekranie tej maszyny do gry, gdzie są one obramowane przez gigantycznego złotego smoka.

Kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz mógł robić co tylko Ci się zamarzy. Możesz tutaj dopasować wszystko co chcesz i grać tak, jak sobie tego zażyczysz. Pasek komend znajdziesz pod bębnami tej gry hazardowej posiada wystarczającą ilość guzików, których powinieneś użyć. Będziesz grać na tej maszynie korzystając z jej 30 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jeśli chciałbyś wygrać więcej pieniędzy, wtedy powinieneś też postawić większy zakład. Jeśli skończysz już ustawianie wszystkiego, wtedy nie będzie już drogi powrotnej. Możesz wygrać tutaj z dostępnymi dla Ciebie 8 symbolami w grze i wszystkie z nagród bazują na zakładzie jednomonetowym.

Symbole gry

Najczęstszymi symbolami w tej maszynie do gry są wachlarz, koń oraz znak miecza. Nagrody za te ikony wahają się zaczynając od 5 aż do 200 kredytów i będziesz musiał spróbować celować w inne kombinacje jeśli chciałbyś zdobyć jeszcze większe wygrane pieniężne. Władca, wojownicy oraz kurtyzana są ikonami, które są najcenniejsze. Jeśli uda Ci się zdobyć 2 z tych ikon, będziesz mógł zdobyć małą nagrodę, lecz największą nagrodą jaką możesz zdobyć jest 2,000 kredytów.

No comments

Leave a Reply