Menu

Sun Wukong

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Sun Wukong

Darmowa Gra Hazardowa Sun Wukong OnlineMaszyna do gry Sun Wukong jest grą hazardową, którą znajdziesz na Playtech i cechuje się ona 15 wygrywającymi liniami wraz z 5 bębnami. Bazuje ona na chińskiej legendzie, Małpim Królu. Jest ona niezwykle unikalna i posiada aż 4 progresujące główne nagrody w swojej rozgrywce.

Darmowa Gra Hazardowa Sun Wukong Online

 

Grafika tej maszyny do gry jest oszałamiająca. Zobaczysz tutaj przyciągającą wzrok górę w tle i z pewnością zwrócisz na nią uwagę. Obrazkowa droga, która będzie zabierać gracza do miejsca, wygląda niesamowicie. Ta maszyna do gry zapraszać będzie graczy na podróż wraz z Małpim Królem, którzy przy okazji będą mogli wygrać wartościowe nagrody i zgarnąć kasę.

Ikony w tej maszynie do gry mają swój niezwykły styl i są one czerwonymi blokami na brzegach. Gracz będzie mógł dopasować ilość wygrywających linii według potrzeby za pomocą poziomu zakładu. Można to zrobić z pomocą przycisków plusa i minusa.

Całkowite zakłady mogą wynosić od 0.15 aż do 1250 dolarów. Daje to niesamowite możliwości dla różnych graczy z różnymi preferencjami. Jeśli klikniesz na ikonę Info, wtedy dostaniesz dostęp do tabeli wypłat, wygrywających linii oraz zasad tej maszyny do gry. Zapewnia to, że każdy gracz będzie wiedział co dzieje się na ekranie maszyny, zanim zacznie obracać bębnami.

Symbole gry

Aby zdobyć wygraną, gracz powinien zdobyć od 2 do 5 symboli na aktywnej wygrywającej linii. Znaki w tej maszynie do gry zaczynają się od klasycznych kart do gry, czyli As, Król, Dama, Walet, 10 oraz 9. Innymi są człowiek-prosiak, brodaty wojownik, Brzoskwinka oraz koń. Jest tutaj również sam Małpi Król oraz Cesarz. Małpi Król jest w tej maszynie do gry dzikim znakiem.

No comments

Leave a Reply