Menu

Piggy Payout

Fullscreen
Light Switch
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 660x438
0%
Game loaded, click here to play the game!
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 728x90
 
Najlepsze Online Kasyna
Wybierz jedn z najlepszych licencjonowanych KASYN online i odbierz swj BONUS!.
 
Kasyno
Software Gier
W Języku Polskim
Darmowe Gry
Bonus Bez Depozytu
Pomnóż swój pierwszy depozyt przez
Bonus Powitalny
Zagraj TERAZ
Novomatic
NetEnt
Microgaming

Wazdan


20PLN
100%
1000PLN
ZAGRAJ TERAZ
NetEnt
Microgaming
20 Free Spinów za rejestracju i 15% Zwrot Gotówki!
150%
1000 PLN
ZAGRAJ TERAZ
NetEnt
NYX Gaming
Betsoft
Pragmatic
EGT
GameArt
iSoftBet
PlayNGO
22 Darmowych Spinow
100%
500 PLN
ZAGRAJ TERAZ
Kajot
5 EUR
100%
300 EUR
ZAGRAJ TERAZ
 

Game Details

Piggy Payout
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 728x90

Darmowa Gra Hazardowa Piggy Payout OnlineJest to jedna z naprawdę dobrze znanych gier. Motywem tej maszyny do gry jest podwórze gospodarskie i jest ono zrobione z 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Daje to graczom szansę na zdobycie głównej nagrody tej gry hazardowej wartej 10,000x razy Twojego zakładu.

Darmowa Gra Hazardowa Piggy Payout Online

 

Ta gra hazardowa posiada takie rzeczy jak darmowe obroty oraz bonus ‘Pick Up’. Najniższym zakładem jaki gracz może tutaj postawić jest 0.01 za każdy z obrotów. Kontrole w tej maszynie do gry to dwa proste guziki. Jeden został oznaczony jako przycisk zmiany zakładu i pozwala on użytkownikom postawić swój wymarzony zakład który waha się między 0.01 aż do 0.30 za każdy obrót. Kolejny przycisk odpowiedzialny jest za zmianę wygrywających linii i pozwala on graczom aby wybrać od 1 aż do 25 wygrywających linii.

Niezależnie od tego ile gracz postanowi postawić w tej maszynie do gry, wciąż ma on szansę na wygranie głównej nagrody w tej grze która wynosi 5000x razy, oraz oszałamiającej kolejnej z głównych nagród, która oferuje 10,000x razy, jeśli dziki znak został włączony w stworzonej wygrywającej kombinacji.

Symbole gry

Symbole w tej grze zawierają takie rzeczy jak sama w swojej osobie świnka, krowa, czarna owca, kolba kukurydzy, kogut, młyn, słonecznik oraz inne, standardowe normalne znaki kart do gry. Niektóre z tych symboli są więcej warte niż inne. W tle możesz zobaczyć pole razem ze stodołą, która ma czerwony dach i możesz też zauważyć kilka owiec, które wypasają się w pewnym dystansie. Ta gra posiada bardzo konsekwentny wygląd oraz atmosferę. Jednakże, nie ma tutaj żadnej animacji kiedy gracz zdobędzie wygraną. Ikony w tej grze będą migać jeśli wygrywająca kombinacja pojawi się na wygrywającej linii i oznacza to, że nagroda zostanie wypłacona, jednak bez żadnych zbędnych fanfar.

No comments

Leave a Reply