Menu

Midnight Rush

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Midnight Rush

Darmowa Gra Hazardowa Midnight Rush OnlineMaszyna do gry Midnight Rush posiada zmorowate ustawienie gry na cmentarzu, znajdziesz tutaj pomarańczowe i brązowe drzewa, które będą przynosić straszliwą atmosferę tego lokalnego nawiedzenia. Kiedy już ustawisz swój zakład, możesz nacieszyć się rozgrywką i bonusowymi poziomami.

Darmowa Gra Hazardowa Midnight Rush Online

 

Podczas rozgrywki na tej maszynie do gry będziesz mieć szansę na zdobycie mnożnika, jednak nie jest to takie łatwe jeśli wciąż próbujesz dopasować do siebie symbole. Jeśli nie tworzysz żadnych kombinacji, będziesz musiał szukać tutaj mnożnika podczas ruszania się pomiędzy opcjami i może on wylądować na którejkolwiek z tych opcji. To będzie mogło stać się za każdym razem kiedy klikniesz na przycisk, który sprawi, że bębny zaczną się obracać i czasem możesz zdobyć właśnie ten mnożnik, który wart jest 6x razy nagrody pieniężnej jaką zdobyłeś.

Kiedy uda Ci się zdobyć 5, 4 lub 3 symbole księżyca w pełni na aktywnych wygrywających liniach, będziesz w stanie wybrać odpowiedni symbol na matrycy. Powinieneś podtrzymywać rozgrywkę aż do czasu, kiedy uda Ci się zdobyć znak Collect.

Bonusowa gra

Ta maszyna do gry bazuje na ustawieniu 3×5 oraz 25 wygrywających liniach. Dziki znak tej gry hazardowej może wylądować na pięciu bębnach i może on zastąpić inne znaki, aby stworzyć wygraną jeśli rozegrasz Monster Money. Kiedy uda Ci się zdobyć bonus, nie będziesz potrzebować żadnych przygotowań ani umiejętności aby go użyć. Jest tutaj bonus, który nazywa się Click Me bonus i jest to całkiem prosta nazwa, jednak nie powinieneś się nad tym długo zastanawiać. Nie możesz przeoczyć jednak jakości wypłat pieniężnych, które będziesz w stanie wygrać podczas tej opcji gry.

No comments

Leave a Reply