Menu

Maximum

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Maximum

Darmowa Gra Hazardowa Maximum OnlineMaszyna do gry Maximum jest grą hazardową, która będzie zawierać bogate gobeliny wypełnione ikonami, opowiadająca swoim graczom historię, która pozwoli im na ponowne ożywienie glorii czasu potężnych gladiatorów, odważnych i silnych wojowników, którzy toczyli między sobą walki na śmierć i życie. Mogłeś spotkać się z tym dość popularnym motywem w różnych filmach, ale tym razem będziesz mógł go doświadczyć we własnej osobie.

Darmowa Gra Hazardowa Maximum Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na układzie 5×3 oraz 5 bębnach. W tej grze hazardowej będziesz mieć szansę zapoznać się z niebezpieczeństwami, ale też adrenaliną i dreszczykiem emocji, które pochodzić będą z areny. Główna wygrana w tym automacie do gry to aż 2500 kredytów i z pewnością uda Ci się wygrać ją pod koniec każdej z gier.

Jeśli chciałbyś dobrać się do wielkich wygranych w tej maszynie do gry, powinieneś zacząć od policzenia się z doświadczonymi gladiatorami. Jest tutaj minimalna ilość, którą możesz postawić i jest to 0.01, ale może to być podniesione aż do 25 monet, jeśli jesteś jednym z tych najodważniejszych wojowników.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są w ilości 25, jednak możesz zdecydować się na grę ze wszystkimi, lub też z dużo mniejszą ich ilością.

Symbole gry

Przyciski w tej maszynie do gry zawierają szybką rozgrywkę, automatyczną rozgrywkę i zatrzymanie obrotu.

Ikony jakich możesz się spodziewać w tej grze hazardowej to wojownicy, emblematy, zakrwawione hełmy oraz tarcze. Nisko opłacanymi symbolami są słoneczna tarcza ze skrzyżowanymi mieczami, srebro z hełmem. Jeśli uda Ci się dobrać do ikony rundy darmowych obrotów, Twoja wygrana nie będzie zbyt wielka lub wartościowa, ale w tym samym czasie, dostaniesz darmowe obroty, które mają większą wartość niż wygrana.

No comments

Leave a Reply