Menu

Happy Mushroom

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Happy Mushroom

Darmowa Gra Hazardowa Happy Mushroom OnlineHappy Mushroom, maszyna do gry, jest zabawną grą i jak tylko rozpoczniesz rozgrywkę na tej grze, z pewnością się uśmiechniesz. Ta gra posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Darmowa Gra Hazardowa Happy Mushroom Online

 

Nawet jeśli ta gra hazardowa posiada zwykłe znaki kart do gry takie jak walety, damy, królowie oraz asy, w tej grze, jest też mały obrót. Asa znajdziesz na kapeluszu grzybka, K stworzone jest z marchewek i ślimaków, Q będzie na obrazku ze ślimakiem, podczas gry J posiada kapelusz grzybka na sobie. A 10 posiada parę puchatych uszek.

Są tutaj inne symbole, które wyglądają jeszcze zabawniej niż te. Sowa będzie poruszać się dookoła, jeśli tylko gra nie jest aktywna, grzybek ma na swojej buzi naprawdę wielki uśmiech, podczas gry biedronka posiada splot, a koszyk wypełniony jest grzybami o przeróżnych kolorach. Jednym z najulubieńszych wielu graczy jest biały królik, który trzyma marchewkę, ale jest też położona bokiem drewniana beczka, która chciałaby zostać otwarta razem z przepiękną oraz obracającą się różą.

Specjalne cechy gry

Kiedy uda Ci się zdobyć 3 z bonusowych grzybów, wtedy dostaniesz pewien bonus. Kiedy zdobędziesz sowy, będą one również dla Ciebie użyteczne. Zdobycie 3 z nich będzie powodować wygraną aż 15 darmowych gier i im więcej zdobędziesz, tym większą ilością darmowych rund obrotów będziesz mógł się cieszyć. Nagrody w bonusowych wygranych razem z wygranymi z linii będą podwojone jeśli uda Ci się zdobyć wygraną podczas gry bonusowej. Co jest jeszcze bardziej użyteczne, jest fakt iż darmowe gry mogą zostać aktywowane ponownie używając tego samego zakładu oraz wygrywających linii.

No comments

Leave a Reply