Menu

Golden Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

Golden Stars

Darmowa Gra Hazardowa Golden Stars OnlineGwiezdne znaki jakie znajdziesz w zodiaku mogą wzbudzić wiele różnych kontrowersji w ludziach. Jednakże, PlayPearls pomogło swoim graczom zdobyć pozytywne doświadczenie w tej maszynie do gry, co zapewnia pełen spokój.

Darmowa Gra Hazardowa Golden Stars Online

 

Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów i 20 wygrywających linii. Są tutaj pistolety które płoną, szybkie demony, które utrzymają gracza na samym krańcu siedzenia, podczas gry Twoje nerwy napną się zupełnie od ciągłych oparów. Ta gra hazardowa oferuje więcej niż zwykła zabawa i promieniuje ona spokojem głównie wtedy, kiedy uda Ci się zbliżyć do głównej nagrody w tej grze, która zapewni Ci Twój zakład pomnożony 1200x razy.

Ta maszyna do gry oferuje 11 monet na bębnach. Oznacza to, że pewna ilość gwiezdnych znaków nie znajdzie się na bębnach. Znak Strzelca jest najwyżej opłacanym symbolem i może on zapewnić 30 kredytów dla kogoś, kto rozpoczął rozgrywkę z minimalnym zakładem, ale dla tych graczy, którzy postawili największy zakład, nagroda wynosić będzie 1200 kredytów. Najniżej opłacanym symbolem jest znak Barana i zapewnia on 5 kredytów, nagroda ta zwiększa się do 200 kredytów.

Symbole gry

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę, darmowa ikona będzie zapewniać Ci tą samą wartość i ta sama wartość rundy będzie dostępna w maszynie do gry. PlayPearls korzysta z bonusowych symboli i wszystko co się z nim wiąże jest dostępne. Zasięg zakładu w tej maszynie do gry waha się między 0.10 aż do 4.00 kiedy każda z wygrywających linii została aktywowana. Wygrywające linie mogą zostać zmienione, aby spersonalizować rozgrywkę. Kiedy linia zostanie zdezaktywowana, jej kolory znikną. Możesz skorzystać z opcji automatycznej rozgrywki, aby bębny obracały się same i dać sobie chwilę na relaks.

No comments

Leave a Reply