Menu

Deuces Wild Mobilots

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Deuces Wild Mobilots

Darmowa Gra Hazardowa Deuces Wild Mobilots OnlineDeuces Wild Video Poker posiada dzikie symbole i dzięki nim możesz zastępować inne, aby mogły one stać się wygrywającymi znakami. Jeśli uda Ci się zagrać dwójkę, wtedy dzikie karty staną się dwójkami i będą one mogły zastąpić inne karty.

Darmowa Gra Hazardowa Deuces Wild Mobilots Online

 

Jeśli będziesz grać w tą maszynę do gry z perspektywą osoby grającej w pokera, wtedy powinieneś wiedzieć, że ta gra hazardowa jest jak karta jokera. W miejscu jokera postaw dwójkę, która jest tutaj aby stworzyć lepsze możliwości Twojej ręki, jako że może ona zastąpić inne karty.

Zasady gry

Ta maszyna do gry jest rozgrywana w bardzo bezpośredni sposób. Jednakże, będziesz musiał przemyśleć kilka spraw zanim rozpoczniesz rozgrywkę.

– Aby rozpocząć rozgrywkę, będziesz musiał uzupełnić swoje konto,

– Następnie, będziesz musiał zadecydować o wielkości, jaką chciałbyś postawić w zakładzie,

– Kliknij na przycisk, który rozpocznie rozdawanie kart na ekranie maszyny i wybierz te karty, które chciałbyś zatrzymać,

– Kliknij na przycisk drugi raz, jeśli będziesz chciał pozbyć się niektórych kart ze swojej ręki i wtedy będziesz mógł je wymienić na inne.

Nie ma tutaj potrzeby na obliczanie ręki samemu, jako że oprogramowanie samo kalkuluje automatycznie najsilniejszą z rąk. Na przykład, może podzielić 2 wraz z 10 w celu stworzenia fula lub strita.

Kiedy graczowi uda się zdobyć cztery dzikie karty, wtedy będzie mieć on stanowczą przewagę. Jednakże, tabela wypłat w tej maszynie do gry jest inna w porównaniu do maszyny Better and Jacks. Pojedyncze i podwójne pary się nie opłacają, wygrane zaczynają się z trzema z gatunku i wypłacają one tą samą wartość.

No comments

Leave a Reply