Menu

Deep Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

User Rating: Be the first one !

Game Details

Deep Sea

Darmowa Gra Hazardowa Deep Sea OnlineMaszyna do gry Deep Sea jest grą hazardową, która bazuje na zdenerwowanych rybach wraz z groźnymi rekinami, które znajdziesz w głębinach wody. Ten automat do gry został stworzony przez deweloperów z PlayPearls i oferuje on 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Darmowa Gra Hazardowa Deep Sea Online

 

Kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, z pewnością od razu zwrócisz uwagę na dźwięki złożone z kilku dźwięków i ustawione są w ciągłą pętlę. Morze posiada delikatny kolor i jest to przepiękny, lekki niebieski kolor wraz z kilkoma bąbelkami, które unosić się będą w wielu miejscach. Znajdziesz tutaj ciemno niebieski koralowiec, który posiadać będzie też kolory zielone i żółte. Na samej górze, ta maszyna do gry posiada białe głowice oraz chętną do zabawy ośmiornice oraz rybę rozdymkę, które są tutaj, aby zaoferować Ci towarzystwo.

Bębny w tej grze hazardowej zostały stworzone za pomocą złośliwie wyglądających kreatur i są one na jasno niebieskim tle. Wyglądają one groźnie i ostro. Poza rekinami, innymi symbolami w tej maszynie do gry jest kapelusz kapitana, ryby oraz koło ratunkowe. Innymi są kotwica, rafa koralowa, ośmiornica oraz delfin. Bonusowy znak to żółta rozgwiazda. Dzikim symbolem jest zły rekin stworzony w stylu kreskówkowym.

Jest to łatwe, aby zmienić ustawienia w tej maszynie do gry. Zakład możesz postawić pomiędzy 0.1 aż do 4 dolarów. Nie będziesz mógł wybrać ilości wygrywających linii, jako że są one stałe i jest to coś w pewnym stopniu ograniczającego. Ta gra hazardowa nie posiada też opcji maksymalnego zakładu. Rekin jest najwyżej opłacanym symbolem. Za zdobycie 5 symboli, gracz zdobędzie 30 kredytów, za 4 znaki wygrana wychodzić będzie 10 kredytów i za trafienie 3 z nich, nagrodą jest 5 kredytów.

No comments

Leave a Reply