Menu

Crazy Jelly

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Crazy Jelly

Darmowa Gra Hazardowa Crazy Jelly OnlineMaszyna do gry Crazy Jelly bazuje na 5 bębnach oraz 10 wygrywających liniach i została stworzona przez Platipus. Ta gra hazardowa da Ci szansę na postawienie zakładu od 0.01 i jeśli postawisz go na 10 wygrywających liniach, możesz też postawić 2 dolary.

Darmowa Gra Hazardowa Crazy Jelly Online

Linie w tej maszynie do gry są w stanie wypłacić Ci z każdej strony. Oznacza to, że wygrywająca kombinacja może zostać zaliczona zarówno od lewej do prawej strony, jak i od prawej do lewej. Wygrane bazować będą na zdobytych w kombinacji symbolach, a także na postawionym zakładzie. Jeśli na jednej wygrywającej linii pojawi się więcej niż jedna wygrywająca kombinacja, wtedy tylko jedna z nich zostanie Ci wypłacona.

Kiedy dziki znak pojawi się na 2, 3 lub 4 bębnie, rozwinie się on na inne bębny. Kiedy ponownie pojawi się nowy dziki symbol, podczas bonusowej gry, rozwinie się on i dzikie symbole, które wcześniej były rozwinięte, wciąż takie będą.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają żelkowego pieska, cztery żelkowe cukierki, żelkowego kotka oraz żelkowego misia. Kiedy graczowi uda się zdobyć bonusowy symbol, wtedy dziki symbol również pojawi się na 2, 3 oraz 4 bębnie. Wygrane w tej maszynie do gry mogą zawierać dzikie znaki.
Kiedy uda Ci się aktywować bonus ponownego obrotu, Twoje wygrane zostaną natychmiast wypłacone. Najwyżej opłacany symbol to zielony żelkowy miś, za zdobycie 5 z nich zostaniesz nagrodzony 250 monetami, za zdobycie 4, dostaniesz 200 monet, a za 3 z nich wygrasz 50 monet. Czerwony żelkowy kotek wypłaca 120 za 5, a różowy kotek zapewnia 60 za 5.

No comments

Leave a Reply