Menu

Candy Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Candy Cash

Darmowa Gra Hazardowa Candy Cash OnlineMaszyna do gry Candy Cash jest grą hazardową dedykowaną słodyczom i cukierkom w różnych postaciach. Ta kasyno gra korzysta z ikon cukierków o różnych kształtach i mogą Ci one pomóc wygrać więcej gotówki. Będziesz mógł podziwiać ogromną ilość słodyczy w tym wielokolorowym uniwersum.

Darmowa Gra Hazardowa Candy Cash Online

 

Nawet jeśli ta maszyna do gry oferuje prostą obietnicę, jest ona w stanie dostarczyć swoim użytkownikom lepszą grafikę i wyższą jakość. Tło tej maszyny stworzone zostało za pomocą grafiki 2D i pokazuje ono pastelowo niebieskie niebo, możesz też znaleźć kilka chmur, które będą się na nim unosić. Symbole będą ewoluować na transparentnych bębnach i będą one podkreślać wysoką rozdzielczość gry. Będzie to sprawiać wrażenie, że cukierki same się ruszają.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są w ilości 20 i możesz aktywować tak wiele, jak chcesz. Bębnów jest pięć i na każdym z nich znajdziesz trzy symbole. Kiedy już wybierzesz swój zakład, będziesz mógł rozpocząć rozgrywkę. Zakład może wynosić od 0.5 aż do 2 kredytów. Będziesz musiał przycisnąć zielony przycisk jeśli będziesz chciał wprawić bębny w ruch.

Jak grać?

Powinieneś użyć menu ustawień jeśli będziesz chciał aktywować wygrywające linie oraz spersonalizować tryb automatycznych obrotów. Będziesz mógł sprawić, że gra będzie obracać bębnami sama, a Ty będziesz mógł się zrelaksować i obserwować cukierki, które będą się kręcić. Wygrane będą dodawane do Twoich kredytów automatycznie.

Symbole gry

Pierwsze symbole w tej maszynie do gry to symbole z kart do gry; są nimi As, Król, Dama, Walet oraz 10. Najwyżej opłacanymi symbolami są złote znaki dolara oraz białe i niebieskie części cukierków.

No comments

Leave a Reply