Menu

Columbus Classic

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Columbus Classic

Darmowa Gra Hazardowa Columbus Classic Online„Columbus” to maszyna do gry online, która bazuje na motywie jednego z najsławniejszych podróżników i odkrywców świata, Krzysztofie Kolumbie. Jeśli jesteś więc fanem zarówno gier hazardowych, jak i historii, na pewno pokochasz tą grę od samego początku. W tej darmowej maszynie do gry znajdziesz 5 bębnów oraz 9 możliwych do dopasowania, ekscytujących wygrywających linii. Jest tutaj również kolekcja ciekawych ikon, które będą również związane z życiem samego Krzysztofa Kolumba, a także z jego niesamowitymi przygodami. Wraz z pomocą tych prostych i zmiennych bębnów, możesz stać się częścią ciekawego i ekscytującego życia Krzysztofa Kolumba i spróbować wykopać chociaż niektóre z jego najpilniej strzeżonych, najbardziej wartościowych skarbów.

Darmowa Gra Hazardowa Columbus Classic Online

Maszyna do gry Columbus, jest przejściem do świata nieskończonych, niesamowitych przygód i podróży morskich z wielkim odkrywcą, Krzysztofem Kolumbem. Oznacza to, że wszystkie aspekty jego podróży okazane będą w każdym z symboli. Wśród zestawu tych znaków będziesz mógł znaleźć symbol samego Kolumba, symbol Królowej Izabeli, znak sekstantu, ikonę złotego naszyjnika, a także trzy znaki statków, które reprezentować będą bonusowe symbole w rozgrywce na tej maszynie. Poza obrazkowymi symbolami, będziesz mógł zobaczyć również znaki wartości z kart do gier.

Symbol Krzysztofa Kolumba jest w tej darmowej maszynie do gry również dzikim symbolem. Będzie mógł on zmienić dowolną przegrywającą kombinację na bębnie w wygrywającą, zastępując jedynie wszystkie inne regularne symbole. Z drugiej strony, jest on również najbardziej hojną ikoną tej maszyny do gry. Krzysztof Kolumb jest też kluczem do aktywowania głównej nagrody pieniężnej wynoszącej aż 20,000 monet. Trzy bonusowe symbole statków też są ważne. Właśnie te statki będą w stanie zabrać Cię na sobie do niezwykle ekscytującej rundy darmowych obrotów.

Runda darmowych obrotów po brzegi wypełniona jest soczystymi nagrodami. Można zdobyć aż do 10 darmowych obrotów za sesję, ale można aktywować je ponownie, nawet podczas trwania darmowej rundy obrotów. Podczas rund darmowych obrotów, statki te będą działać jako dodatkowe dzikie ikony. Minimalny zakład, jaki jest możliwy w tej ekscytującej, darmowej grze hazardowej to 5 kredytów, podczas gry maksymalny zakład może być warty aż 45 kredytów za obrót.

No comments

Leave a Reply