Menu

Frog King

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Frog King

frog kinjk darmowa gra hazardowa kajotFrog King to gra kasynowa darmowa, w której może się wzbogacić o iście królewski majątek. Na 5 bębnach i 5 liniach wygrywających kryją się wysokie wygrane, a przepiękna baśniowa grafika, żywe kolory i ciekawe postaci pojawiające się na ekranie umilą każdemu graczowi czas spędzony na wzbogacaniu się dzięki tej grze hazardowej.

Symbol jokera zastępuje inne symbole i ułatwia zgarnięcie najlepszych wygranych a trzy i więcej symboli bonusu ułożonych w jednej linii, ale nie tej wygrywającej zapewniają bonusową wygraną. Natomiast trzy symbole bonusu ułożone od prawej do lewej dają aż 10 kolejnych spinów i tajemniczą nagrodę.

Automat Frog King Online Za Darmo

Jak już raz zagrasz w grę Frog King nigdy się nie oderwiesz, a po każdej wygranej rundzie jest szansa na podwojenie wygranej w grze hazardowej.  Jeżeli szczęście dopisze, pojawi się w grze tajemniczy niebieski symbol, który zabezpieczy twoją wygraną i dzięki niemu nie stracisz jej w następnej rundzie. Zatem zapraszamy do baśniowego świata: zamków, magów, księżniczek i króla żaby, tu  czeka was dobra zabawa i duże pieniądze.

No comments

Leave a Reply