Menu

9 Lions

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

9 Lions

Darmowy Automat do Gier 9 Lions OnlineMaszyna do gry 9 Lions jest grą hazardową, którą znajdziesz na stronie dewelopera Wazdan i opowiada ona o Starożytnej Kulturze Chin. Gracz będzie mieć szansę zadecydować o tym, czy chcą oni być świadkami walki pomiędzy yin i yang podczas rozgrywki, bądź też wybiorą oni eksplorację legend pomiędzy smokami i lwami w tej przejrzystej maszynie.

Darmowy Automat do Gier 9 Lions Online

Cechy gry

Lwy i smoki będą nacierać na ekran o ustawieniu 3×3 wraz z Ogrodem Zen w tle. Jedyna opcja, aby dostać się do tego świętego, niesamowitego miejsca to ustawienie 0.10 aż do 10 kredytów w zakładzie i rozpoczęcie obracania bębnami, aby przekonać się, co Ci zaoferują. Będziesz mógł obracać nimi automatycznie za pomocą opcji automatycznej rozgrywki, bądź też robić to co rundę manualnie. Deweloperzy tej maszyny do gry również oferują szansę na wybór jaką zmienność chciałbyś mieć w swojej rozgrywce, a także wybór szybkości gry, aby bębny obracały się szybciej lub normalnie.

Symbole gry

Głowa lwa jest najwyżej opłacanym znakiem w tej maszynie do gry i zapewni ona aż 5000 monet za pięć z nich w wygrywającej kombinacji.

Głowa smoka da Ci 1500 monet za zdobycie pełnego zestawu na bębnach. Amulety, które mają na sobie obrazki z azjatyckimi znakami wypłacają od 1800 aż do 3500 monet za pięć identycznych piktogramów. Pełny zestaw normalnych znaków z kart do gry zapewniają 1500 kredytów.

Ikona lwa i smoka mogą aktywować dla Ciebie bonusową rundę jeśli udało Ci się zdobyć wiele z nich. Smok będzie włączać rundę wyboru, kiedy uda Ci się zdobyć trzy symbole na środkowym bębnie.

No comments

Leave a Reply