Mobile

Halloweenies

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Halloweenies

Mazsyna Do Gier Halloweenies Online Za DarmoMotywem tej darmowej maszyny do gier z 20 liniami wypłat jest Halloween. Do symboli należą słodkie serduszka, żelki, gumowe węże, czekoladki oraz różnego rodzaju słodycze, a także potwór Frankensteina przebrany za blond pielęgniarkę z warkoczami, szkielet w bejsbolówce i kapturze, pies zombie przebrany za owcę oraz wiedźma w purpurowym, niedźwiedzim przebraniu.

Mazsyna Do Gier Halloweenies Online Za Darmo

Symbolem o najwyższej wartości jest pies zombie przebrany za owcę, za którego 5 symboli gracz wygrywa mnożnik w postaci 900x stawki zakładu. Symbol wiedźmy to mnożnik 450x, potwór pielęgniarka – 300x, a szkielet – 200x. Słodycze to symbole o mniejszej wartości nagród – za 5 identycznych symboli gracz wygrywa 60-100x stawki zakładu.

W grze występują dwa symbole scatter – różowy króliczek i dynia. Trafienie 5 symboli różowego króliczka nagradza mnożnikiem w wysokości 100x stawki zakładu, z kolei 3 lub więcej symboli aktywuje rundę 13 darmowych spinów z mnożnikiem 3x stawki zakładu. Trafienie 5 symboli dyni nagradza mnożnikiem w postaci 5300x stawki zakładu, a 3 lub więcej symboli aktywuje rundę bonusową „Pick a Pumpkin”. Symbolem Wild jest logo gry przedstawiające gang małych potworków, które zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu scatter. Trafienie 5 symboli wild oznacza mnożnik w wysokości 13 tys. stawki zakładu

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!