Mobile

She He beach

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

She He beach

Maszyna do Gier She He beach Online Za DarmoShe/He Beach, maszyna do gry, jest grą hazardową która bazuje na motywie plaży. Posiada ona też multi-milionową główną nagrodę, która jest przypisana do tej gry, a największą wygraną jest przekraczająca 4 miliony dolarów kwota. Ta gra posiada 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów i jest to progresująca wideo maszyna do gry. Jest ona dobrze zaprojektowana z przyjemnym designem, oraz graficznym interfejsem, gdzie ekscytacja i słoneczne wakacje jako motyw zostały dobrze ukazane.

Maszyna do Gier She He beach Online Za Darmo

 

 

Ta gra posiada bonusowy znak i dziki symbol i posiada ona wielką, progresującą główną nagrodę, która przekracza aż 2 miliony dolarów. W tej grze, bonusowa runda, którą gracz może wybrać, będzie w pełni zależeć od wygranej kwoty, jaka została do danej nagrody przypisana. Możesz znaleźć w tej grze nagrody, które posiadają różne bonusowe rundy z różnymi wygranymi. Maksymalny zakład w tej grze za każdą z wygrywających linii to około 10 dolarów za każdą z wygrywających linii i maszyna ta oferuje też opcję automatycznej rozgrywki, która może pomóc Ci w grze i przyspieszyć ją na więcej niż 1000 obrotów.

Symbole w maszynie do gry

Podczas rozgrywki na maszynie do gry She/He Beach, gracz będzie musiał dopasować do siebie symbole, które będą wyglądać tak samo i trafić na ustawienie od lewej strony do prawej na aktywnej wygrywającej linii. Najniższą wypłatą w tej grze hazardowej jest ta nagroda oferowana przez przedmioty związane z jedzeniem takie jak wakacyjne przekąski, lody oraz inne lizaki. Najwyżej opłacanym symbolem w tej grze jest między innymi opalająca się piękna kobieta, surfer oraz nurek. Zamek z piasku jest tutaj bonusowym symbolem, a gracze powinni spróbować zdobyć więcej niż dwa zamki z piasku na jednym z bębnów.

Najbardziej fascynującą opcją w tej maszynie do gry jest jej bonusowa runda, która aktywowana jest, jeśli graczowi uda się zdobyć więcej bonusowych skrzynek skarbów na tej samej, aktywnej wygrywającej linii.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!