Mobile

Robbie Jones

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Robbie Jones

Maszyna do Gier Robbie Jones Online Za DarmoJeśli przepadasz za filmami z Indianą Jones, maszyna do gry Robbie Jones and the Heart of the Nile z pewnością Ci się spodoba. Jest to gra dla dorosłych z motywem akcji. Na początku gry będziesz mógł zobaczyć samego bohatera, Robbie’go Jonesa, a także na samolot, który będzie bliski roztrzaskaniu się. Jego przyjaciółka Mary zostanie następnie wzięta do niewoli wraz z drogocennymi klejnotami. Zanim się jej pozbędą, Robbie Jones będzie w stanie uratować dziewczynę, jak i klejnoty, zanim złodzieje uciekną na łodzi motorowej. Największa wygrana jaką możesz zdobyć w tej maszynie to 99,000, są tutaj również wybuchowe bonusy których możesz się spodziewać takie jak losowe dzikie znaki, darmowe rundy obrotów oraz multi-wygrane.

Maszyna do Gier Robbie Jones Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry bazuje na 99 stałych wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Będziesz mógł skorzystać z panelu kontrolnego, który znajdziesz zaraz pod bębnami, aby ustawić swój wymarzony zakład, wahający się od 0.50 aż do 250.00.

Ten automat do gry został stworzony tak, aby mógł powielić styl i wygląd, niczym z epizodu z komiksu. Są tutaj animowane obrazki wraz z designem, który jest najwyższej klasy i z pewnością porwie ze sobą gracza wprost na tą niesamowitą przygodę. Bębny zostały podzielone na 15 sekcji i każda z sekcji będzie na sobie mieć swój własny symbol, związany ściśle z motywem opowieści. Pod bębnami zobaczysz błękitne niebo na którym znajdować się będą puchate chmurki, kryształowo czystą wodę, piramidy oraz gorące, zakurzone ręce.

Symbole gry

W tej maszynie do gry Robbie Jones wybiera się na przygodę do Egiptu, a Ty będziesz mógł zabrać się z nim na jego najnowsze zadanie. Wśród symboli będziesz mógł zobaczyć samolot, rzekę w której mieszka krokodyl, drewniane narzędzia do pracy, pudło z trotylem, żołnierzy, Barona Struclę, Robbie’go Jonesa, wiatrówkę, pistolet, przepiękny rubin oraz łódź motorową.

No comments

Leave a Reply