Mobile

Pharaoh

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Pharaoh

Maszyna do Gier Pharaoh Online Za DarmoMoc oraz tajemnica roztaczana wokół starożytnego Egiptu zawsze była naprawdę niezwykle wielkim źródłem inspiracji dla ludzi, którzy tworzą maszyny do gry, a rezultaty tego zawsze były niesamowite. Bębny zajmują tutaj całość ekranu i zostały one stworzone i modelowane w fasadzie w samym pałacu Faraona. Tło tej maszyny do gry pokazuje kawałek widoku na egipską pustynię wraz z innymi budynkami i ikoniczną piramidą. Bębny tej maszyny do gry zostały otoczone ramką, do której wykorzystano wielkie złote statuy egipskich bogów i bogiń. Tło posiada tutaj piękny widok na egipskie pustynie, na których można znaleźć przeróżne budynki oraz znane wszystkim już piramidy. Ramki bębnów są warte wspomnienia, gdyż użyte do obramowania ich piękne statuy są złote i dają poczucie bogactwa, a bogowie których one pokazują czuwają nad nimi. Przyciski komend znajdziesz na samym dole ekranu gry.

Maszyna do Gier Pharaoh Online Za Darmo

 

Pharaoh, maszyna do gry, posiada 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Zaznaczają one lokalizację gdzie możesz spróbować i trafić na wygrywającą kombinację symboli, które mogą aktywować wiele nagród pieniężnych. Będziesz w stanie kliknąć na przycisk plusa lub minusa, w celu dopasowania swojego wymarzonego zakładu za wygrywającą linię, a później możesz rozpocząć obracanie bębnami tak szybko, jak tylko będziesz się czuć gotowy.

Częstymi symbolami w tej maszynie do gry są złote amulety takie jak dwa berła, żuk ze skrzydełkami, oko, naszyjnik oraz egipski krzyż. Możesz wygrać tutaj ponad 150 kredytów używając takich symboli, a pierwsze dwa będą akceptować wygrywającą kombinację dwóch symboli, w zamian dając wygraną co najmniej 2 kredytów. Rzadkim symbolem jest tutaj portret samego Faraona, statua szakala, głowa lwa oraz złota maska. Wraz z tymi symbolami, możesz dostać aż 1,000 kredytów ogólnie i możesz też dostać wygraną za Faraona oraz symbol szakala, jeśli uda Ci się zdobyć nawet tylko dwa z nich.

No comments

Leave a Reply