Mobile

Oxo

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Oxo

Maszyna do Gier Oxo Online Za DarmoOXO jest maszyną z 3 bębnami oraz 5 stałymi wygrywającymi liniami. Jest to jedna z darmowych gier hazardowych oferowanych przez Tom Horn. Kombinacja bębnów i stałych wygrywających linii wypłaca w mnóstwie sposobów. Tabela wypłat posiada trzy wygrywające kombinacji symboli, tak samo jak opcję specjalnych wygranych. Wszystkie wypłaty są mnożone przez wysokość zakładu gracza. Opcja hazardowa aktywowana jest po każdej wygranej jeśli tylko gracz nie przekroczył limitu hazardu.

Maszyna do Gier Oxo Online Za Darmo

 

Aby rozpocząć grę, gracz musi wybrać zakład i nacisnąć przycisk obrotu. Gracz nie może wybrać ilości wygrywających linii. Są one stałą ilością 5. Bębny zaczynają się obracać i zatrzymują się aby ukazać Ci 9 symboli. Każda z wygrywających kombinacji na linii zostaje dodana do konta gracza. Gracz który zdobędzie OXO na którejkolwiek wygrywającej linii zostanie nagrodzony sumą podwójną swojego podstawowego zakładu. Gracz który zdobędzie OOO na którejkolwiek aktywnej wygrywającej linii dostanie 4x swojego podstawowego zakładu. Gracz którzy zdobędzie XXX na aktywnej wygrywającej linii nagrodzony zostanie 6x swojego oryginalnego zakładu, co jest standardową skalą wypłat. Ta darmowa maszyna do gry oferuje naprawdę specjalną wygraną po każdym zakończonym obrocie, gdy jeden lub więcej bębnów pozostanie pusty. Wypłatą będzie więc 100x podstawowego zakładu postawionego za każdy pusty bęben.

OXO jest nisko wariacyjną grą która jest dobra i dla nowicjuszy i dla doświadczonych graczy. Posiada ona 97% wypłat, co oznacza że gracz może pchnąć swoje inwestycje i zaspokoić potrzebę akcji po podjęciu małych inwestycji. Ta prosta rozgrywka oraz niesamowite grafiki podwyższają doświadczenie użytkowników tej gry.

No comments

Leave a Reply