Mobile

Lantern Festival

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Lantern Festival

Maszyna do Gier Lantern Festival Online Za DarmoLantern Festival, maszyna do gry, bazuje na chińskiej kulturze razem z folklorem podczas gdy w tym samym czasie podtrzymuje ona klasę dzięki pięknym grafikom oraz innym niespodziankom, które tylko dodadzą smaku do rozgrywki i podtrzymają użytkowników tej maszyny do gry na krawędzi ich foteli.

Maszyna do Gier Lantern Festival Online Za Darmo

 

Lantern Festival jest wideo maszyną do gry, która posiada interaktywne cechy na głównym ekranie. I Ty będziesz mógł wziąć udział w tym festiwalu i przygotować się na zdobycie naprawdę wielu hojnych bonusów, które ta gra Ci zaoferuje. Będziesz też mógł dowiedzieć się o wielkich nagrodach, które dostępne są z każdym obrotem.

Nawet jeśli ogólnie motywy chińskie są popularne, ta gra będzie zapraszać graczy, aby wzięli udział w starożytnej tradycji, a zawiera ona latarnie ze świeczkami. Bębny znajdziesz tutaj na przedzie ekranu i będą one unosić się w rzece, która przepływa przez sam środek chińskiego miasta w czasie nocy. Lampiony te będą zwisać z każdej strony i poruszać się delikatnie na wietrze. Jest tutaj piękna kobieta, która trzymać będzie papierową parasolkę i siedzieć będzie w malutkiej łódce po jednej ze stron.

Lantern Festival, maszyna do gry, bazuje tylko na kilku zasadach i możesz uchwycić je bez większego problemy. Przyciski znajdziesz tutaj pod bębnami tej gry hazardowej i będą one unosić się nad kolorowym kwiatem lotosu. Ta gra posiada ponad 30 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jeśli znajdziesz wygrywającą kombinację symboli, które pojawią się na jednej lub nawet więcej z wygrywających linii, pomoże to Ci w wygraniu nagrody pieniężnej.

No comments

Leave a Reply