Mobile

Gold Miners

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Gold Miners

Maszyna do Gier Gold Miners Online Za DarmoGold Miners, maszyna do gry, nie jest bazowana na zwykłej idei, która przychodzi do głowy jeśli chodzi o gry hazardowe. Ta gra jest kombinacją gorączki złota oraz sławnej gry Minecraft. Ta maszyna do gry wypełniona jest złotymi sztabkami oraz odpryskami złota na swoich 25 możliwych do zmiany wygrywających liniach, 3 rzędach oraz 5 bębnach. Jest to dobry czas na odpalenie tej gry i na rozpoczęcie wykopywania złota, które będziesz mógł wymienić na kredyty.

Maszyna do Gier Gold Miners Online Za Darmo

 

Zasady tej gry są proste. Wszystko co musisz zdobyć, to identyczne obrazki podczas rozgrywki, jednak trafienie na wygraną stanie się tylko wtedy, kiedy te identyczne symbole zaczną się układać od pierwszego bębna po lewej i będą iść w stronę prawej, wtedy pieniążki będą Twoje. Górnik kopiący złoto jest ikoną, która posiada świetną moc zastępowania innych symboli, jednak oprócz sztabek złota. Kiedy uda Ci się zdobyć 5 górników kopiących złoto na wygrywającej linii, wygrasz wtedy najwyższą nagrodę.

Złote sztabki: ikona ta nie będzie formować wygrywającej kombinacji, jednak pomoże Ci ona odkryć i aktywować darmowej obroty. Inne symbole w tej grze są popularne, a reszta jest zupełnie nie do wyobrażenia sobie.

Złap gorączkę złota!

Ta kasyno gra online bazuje na idei gry w Minecrafta. Maszyna ta posiada kwadratowe bloki, które wyglądają dziwnie, lecz interesująco. Przyciąga to też graczy, którzy lubią Minecrafta. Jeśli chcesz, możesz grać bez żadnych opłat, kiedy użyjesz opcji bez pieniędzy. Możesz też grać bez potrzeby ściągania czegokolwiek. Jedyne, czego wymaga gra to jest przeglądarka z technologią flash. Kiedy tylko będziesz gotów na wielkie wygrane, możesz wybrać rozgrywkę na płatnym trybie.

No comments

Leave a Reply