Mobile

Fu Lu Shou

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Fu Lu Shou

Maszyna do Gier Fu Lu Shou Online Za DarmoFu Lu Shou oznacza szczęście, dostatek oraz długowieczność. Nawet jeśli ta gra posiada całkiem prosty design, oferuje ona bogatą atmosferę. Tło tej maszyny do gry nie jest jakieś niezwykle intensywne, ale wciąż zwraca uwagę, a to wszystko dzięki świetnej kombinacji tonów czerwieni i złota.

Maszyna do Gier Fu Lu Shou Online Za Darmo

 

Design to tradycyjne chińskie emblematy. Symbole w tej grze zawierają orientalny projekt razem ze znanymi obrazkami takimi jak kwiaty lotosu lub ciastka z wróżbą. Efektem tej gry hazardowej jest ogromna ilość różnych klejnotów i znajdziesz tutaj wicherek wokół ekranu, w celu stworzenia efektu rozmycia bogatych barw w tej znakomitej grze hazardowej.

Ta gra cechuje się 5 bębnami oraz 20 wygrywającymi liniami. Są one stałe, więc nie mogą zostać one wyłączone lub zmieniane za pomocą ustawień w grze. Konfiguracją jest tutaj standardowy układ 5×3. Ta gra posiada unikalną kontrolę zjeżdżania i pozwala ona graczom zmienić swój zakład za każdą z wygrywających linii zaczynając od 0.1 aż do 150.

Nie ma tutaj żadnych specjalnych opcji w tej maszynie do gry i nie powinieneś spodziewać się zobaczyć bonusowych rund, darmowych obrotów czy mnożników. W przeciwieństwie do innych gier, tutaj nie będziesz mieć żadnej opcji hazardu po każdej wygranej. Ta gra posiada jednak rozwijający się dziki znak na bębnie 2, 3 oraz 4. Będzie on oferować darmowe ponowne obroty jako że będą one zostawać w tej samej pozycji.

Bonusów w tej maszynie do gry nie ma wieje, jednak gra wciąż oferuje opcję automatycznej rozgrywki i możesz wtedy rozsiąść się wygodnie i zrelaksować, podczas gry bębny będą się same obracać. Możesz zatrzymać tą funkcję kiedy tylko będziesz chciał za pomocą jednego łatwego kliknięcia. Będziesz w tej maszynie do gry zawsze u władzy i kontroli.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!