Mobile

Fireworks Frenzy

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Fireworks Frenzy

Maszyna do Gier Fireworks Frenzy Online Za DarmoFireworks Frenzy, darmowy automat do gier, jest grą którą chcesz spróbować, jeśli nie chce Ci się czekać do listopada aby cieszyć się sztucznymi ogniami i fajerwerkami.

Maszyna do Gier Fireworks Frenzy Online Za Darmo

 

Ta gra została dobrze zaprojektowana i zapakowana w niezwykle imponującą konsolę, oraz posiada ona w sobie niezwykle wyrafinowaną atmosferę. Bębny oraz otaczająca je powierzchnia zostały pięknie udekorowane w jasny sposób i przyciągają one wzrok tak samo jak niezwykłe kolorowe ustawienia i grafika fajerwerków, ze wszystkimi wskazaniami dla graczy.

Gra ta posiada 3 rzędy, 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii. Gracz może aktywować wszystkie z nich na raz. Tło tej maszyny do gry to piękne i wielkie nocne niebo, oraz dobrze współgra i kompletuje wszystkie eksplodujące fajerwerki obok pięknego półksiężyca, który zapewnia wszystko co potrzebne aby dopiąć motyw tej maszyny do gry.

Symbole gry

Ta gra oferuje trzy wysoko opłacane symbole i mogą one znaleźć się w rozgrywce niemalże od razu. Pierwszą grą jest zestaw różnych rakiet, podczas gdy drugą jest żółta eksplozja. Trzecia z nich jest kilkukolorowy zestaw i czeka tylko na to, aby eksplodować. Inne symbole w tej grze to As, Król, Dama, Walet, 10 oraz 9, jednak są one dużo niższej wartości, tak jak to wygląda w innych maszynach do gry. Dzikim znakiem w tej maszynie do gry jest Catherine Wheel i może ono zmienić każdy inny symbol w tej maszynie do gry jednak oprócz bonusowego symbolu. Inną funkcją dzikiej ikony są podświetlone w tle, podczas gdy jej moc będzie potęgować rozgrywkę.

 

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!