Mobile

Cowboys Go West

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Cowboys Go West

Maszyna do Gier Cowboys Go West Online Za DarmoMaszyna do gry Cowboys Go West jest grą hazardową, która posiada lewą stronę ze wszystkimi rzeczami i została zaznaczona od samego początku przez banner nazwy na samej górze. Otoczka bębnów to drewniana rama, która wypełniona jest przez dziury po pociskach. Biegacz pustynny będzie toczyć się po ekranie zaczynając od prawej strony aż do lewej, gdzie czerwony koń będzie torować drogę na ikonie tytułu.

Maszyna do Gier Cowboys Go West Online Za Darmo

 

Symbole w tej maszynie do gry wyglądają dość kreskówkowo w swojej naturze, będziesz mógł zobaczyć tutaj kaktusy, odznakę szeryfa, ciemnego konia, kapelusz kowbojski, hienę cmentarną, barmana, występującą dziewczynę, bandytę, oraz samego kowboja. Jest tutaj też kowboj, który wywija swoim lassem i strzela w powietrze. Ta gra hazardowa jest bardziej o hałaśliwej i zabawnej stronie Dzikiego Zachodu, dzięki czemu jest bardzo ciepło przyjmowanym przeciwieństwem do poważnych gier, jakie można znaleźć na rynku maszyn online.

Jak grać?

Aby rozpocząć rozgrywkę, będziesz musiał dopasować ustawienia za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika, co oznacza dopasowanie poziomu zakładu wraz z wygrywającymi liniami, za pomocą naciśnięcia przycisku, który znajdziesz u dołu ekranu. Jeśli chcesz rozpocząć obracanie bębnami, będziesz musiał kliknąć na przycisk rozpoczynający rozgrywkę na środku panelu kontrolnego. Będziesz mógł też skorzystać z przycisku maksymalnego zakładu jeśli nie chce Ci się manualnie ustawiać zakładu i wygrywających linii.

Koń będzie tutaj działać jako dziki symbol w tej maszynie do gry i zawsze powinieneś się za nim rozglądać. Koń może zastąpić inne symbole, jeśli stworzy wtedy wygrywające kombinacje.

No comments

Leave a Reply