Mobile

Candy Cash Deluxe

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Candy Cash Deluxe

Maszyna do Gier Candy Cash Deluxe Online Za DarmoCandy Cash Deluxe, maszyna do gry, nie jest rzadkim zjawiskiem. Gra hazardowa Candy Cash Deluxe oferuje wysoką klasę i ekskluzywność do designu w celu stworzenia kreacji, która będzie się wyróżniać. Stare pozna nowe i to z pewnością będzie przemawiać do szerszej publiki. Będziesz mógł sam zadecydować, czy będziesz kochać tą grę czy będziesz ją nienawidzić.

Maszyna do Gier Candy Cash Deluxe Online Za Darmo

 

Maszyna do gry Candy Cash Deluxe będzie przynosić w sobie wiele rzeczy z maszyny Candy Cash, w tym pod względem graficznego uniwersum oraz motywu. Przezroczyste bębny tej maszyny do gry są wypełnione tymi samymi symbolami i symbolami cukierków. Jednakże, dla tej gry hazardowej tło posiada wysokiej klasy ciemne gobeliny oraz delikatny złoty ornament. Jest to lekki dotyk, który doda maszynie do gry nowej atmosfery.

Muzyczny motyw został zupełnie zmieniony i brzmi on jak luźna jazzowa melodia. To będzie dawać poczucie, że relaksujesz się w lobby w stanowczo bardzo bogatym hotelu. Wszystko co zobaczysz w tej maszynie do gry jest niczym wersja luksusowa starszej wersji gry.

Wygrywające linie tej maszyny do gry są tutaj w ilości 30 i gracze mogą aktywować jakąkolwiek ilość zaczynając od 1 aż do 30. Ta gra posiada 5 bębnów. Zakład może zostać wybrany w tym samym menu i będziesz musiał wrócić do głównego ekranu kiedy już zdecydujesz się na rozpoczęcie rozgrywki.

Symbole gry

Symbole tej maszyny do gry zawierają nisko opłacane karty do gry takie jak As, Król, Dama, Walet oraz 10. Innymi są cukierki w paski, czerwone serduszka oraz złote znaki dolara.

 

No comments

Leave a Reply