Mobile

Autumn Gold

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Autumn Gold

Maszyna do Gier Autumn Gold Online Za DarmoAutumn Gold, maszyna do gry, oferuje graczom 9 wygrywających linii oraz 3 bębny. Bazuje ona na całkiem słodkich i prostych grafikach. Rozgrywka w tej grze hazardowej jest łatwa do zrozumienia i jest tutaj wiele różnych wygrywających kombinacji. Jeśli jesteś szczęściarzem, możesz znaleźć też kilka całkiem fajnych niespodzianek.

Maszyna do Gier Autumn Gold Online Za Darmo

 

Ta gra hazardowa jest na całkiem niskim kluczowo poziomie. Jest to dobry moment aby zapomnieć o ambicjach oraz kolorach i być zupełnie gotowym aby cieszyć się relaksem na pewnym poziomie.

Bębny ustawione z przyciskami komend zajmują całkiem niewielką porcję z Twojego ekranu gry. To sprawia, że piękny i uroczy jesienny krajobraz, który znajdziesz w tle jest niemalże zawsze dobrze i wyraźnie widoczny. Znajdziesz tutaj liście na drzewach i wszystkie z nich zmieniły swój kolor na pomarańczowy niemalże w zupełności, oraz delikatną bryzę, która będzie przenosić się na ekranie i poprzez delikatne wzgórza, które pojawiać się będą aż po horyzont.

Ta gra jest całkiem urocza i posiada ona coś oryginalnego na swojej tabeli wypłat. Wygrasz na tej maszynie do gry, jeśli uda Ci się zdobyć odpowiednią kombinację identycznych symboli na wygrywających liniach, które już aktywowałeś. Kiedy uda Ci się zdobyć wygraną, dostaniesz swoją nagrodę pieniężną. Możesz użyć tutaj przycisków komend, jeśli chciałbyś podnieść swój zakład i wtedy będziesz mógł aktywować tak wiele wygrywających linii ile tylko chcesz, dla każdego z obrotów. Kiedy uda Ci się wygrać, możesz wypróbować tryb ‘podwójnie lub nic’.

Symbole w grze

Rzadkim znakiem w tej maszynie do gry jest sowa, wiewiórki i buty. Kiedy uda Ci się zdobyć 3 znaki sowy, wtedy będziesz w stanie wygrać 300 kredytów. Jednakże, najczęstszym z symboli jest słoik z dżemem, dynie oraz grzybki. Kiedy uda Ci się zdobyć 3 z nich, dostaniesz tylko 10 kredytów.

No comments

Leave a Reply