Mobile

Age of Gods Furious 4

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Age of Gods Furious 4

Maszyna do Gier Age of Gods Furious 4 Online Za DarmoJest to dobry czas na to, aby swoje ludzkie ręce śmiertelnika położyć na nieśmiertelnych wygranych za pomocą tej mitologicznej maszyny do gry, stworzonej przez zespół z Playtech. Ta gra hazardowa opowiada epicką historię bazującą na starożytnej Grecji.

Maszyna do Gier Age of Gods Furious 4 Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry bazuje na 20 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Ten automat do gry wręcz po brzegi wypełniony jest też akcją i bonusami z takimi specjalnymi postaciami jak Atlas, Hefajstos, Pandora oraz Apollo. Poza tym, ta gra hazardowa oferuje również aż 4 progresujące główne nagrody.

Jeśli chodzi o grecką mitologię, zapewne kilka różnych imion przyjdzie do Twojej głowy kiedy o tym pomyślisz. Będzie to być może Atena, Hera, Ares, Posejdon lub sam Zeus. Jednakże, czego możesz nie wiedzieć, najlepszą rzeczą jest to, że zawiera ona też wiele różnych bóstw takich jak pół-bogowie i bogowie, wraz z ich interesującymi historiami lub umiejętnościami.

Specjalne symbole gry

W tej maszynie do gry wśród postaci jakie zobaczysz znajdzie swoje miejsce Pandora, pierwszy człowiek stworzony przez bogów, który wypuścił wszelkie zło na świat; Atlas, który został przeklęty, by trzymać niebiosa nad ziemią do końca swoich dni; Hefajstos, zdeformowane bóstwo oraz Apollo.

Apollo jest symbolem, który będzie oferować darmowe rundy obrotów i bonusy takie jak Wiek Wytrzymałości, Wiek Ognia i Wiek Światła.

Gracz będzie mógł wybrać rozgrywkę z wybraną liczbą wygrywających linii z 20 dostępnych w rozgrywce. Jako użytkownik, masz możliwość zaniżenia ilości wygrywających linii jeśli tylko będziesz chciał. Również jeśli chodzi o zakłady, możesz utrzymać je na niskim poziomie, ponieważ najniższy zakład wynosi tylko 0.01 za każdą z linii. Największą wygraną w tej maszynie do gry jest aż 250,000 kredytów.

No comments

Leave a Reply