Mobile

888 Gold

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

888 Gold

Maszyna do Gier 888 Gold Online Za Darmo888 Gold, maszyna do gry, jest grą, która dostępna jest online i wygląda ona stanowczo jak jednoręki bandyta, którego można znaleźć w pubach z lat osiemdziesiątych. Powinieneś być przygotowany, aby posmakować kultury chińskiej, jako że ta gra została stworzona tak, aby być maszyną do gry z 3 bębnami z wieloma symbolami z kultury chińskiej. Ta gra jest bardzo prosta i podstawowa, jednak w tym samym momencie bardzo nowoczesna.

Maszyna do Gier 888 Gold Online Za Darmo

 

Ta gra bazuje na 5 wygrywających liniach oraz 3 bębnach. To pozwala Ci postawić zakład od 0.05 do 25.00 za każdy z obrotów. Wszystkie kolory złote i czerwone są widoczną cechą maszyny. Jednakże, to nie powinno być żadnym zaskoczeniem, jako że czerwony kolor jest znany z przynoszenia szczęścia w Chinach, kiedy numer 8 również znany jest jako szczęśliwy numer.

Jest to dobry czas aby zanurzyć się w tradycyjnej lub prostej grze bez żadnych rozproszeń. Kiedy uda Ci się zdobyć w obrocie trzy symbole, które wyglądają tak samo z 8 dostępnych symboli, dostaniesz aż 6.000 nagrody maksymalnie.

888 Gold, maszyna do gry, posiada 3 złote bębny, a na nich są przeróżne symbole, które obracają się z bębnami, takie jak złote monety chińskie, potrójny BAR, podwójny BAR i pojedynczy BAR. Innymi są numer 8 oraz lampion chiński. Możesz znaleźć wiele symboli, które łączą się ze sobą i z wieloma wypłatami, które możesz znaleźć w ofercie. Czerwony kolor otacza bębny maszyny i jest to cecha wtłoczona w cały design maszyny do gry. Chińczycy wierzą, że czerwień odpędza zło daleko i że przyciąga do siebie szczęście.

Panel kontroli gry znajdziesz u dołu bębnów na ekranie maszyny do gry i pozwala on graczom zwiększyć wartość monety, wygrywających linii oraz wartości zakładu.

No comments

Leave a Reply