Mobile

777 Golden Wheel

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

777 Golden Wheel

Maszyna do Gier 777 Golden Wheel Online Za DarmoTo uniwersum zostało wypełnione po brzegi przez wiele nieodkrytych kątów i wielu wierzy w to, że jest tutaj złote koło, które zostało dobrze schowane i tylko czeka na kogoś, kto je odkryje, razem z cennym klejnotem i magicznymi sekretami, jakie w sobie chowa. Ta gra cechuje się 20 wygrywającymi liniami oraz 5 bębnami.

Maszyna do Gier 777 Golden Wheel Online Za Darmo

 

Ta gra jest niczym kasyno znajdujące się w przestrzeni kosmicznej i tylko ludzie, którzy zostali wybrani, mogą do niego uczęszczać. Nawet jeśli jest tutaj wiele skarbów, jakich gracz nie może tak łatwo odkryć, jest też bonusowa gra, która sprawia, że rozgrywka na tej maszynie do gry będzie ekscytująca i intensywna.

Ta gra hazardowa używa 12 symboli na swojej kratce i niektóre z nich to klasyczne, zwykłe obrazki jakich możesz się spodziewać na maszynie do gry, takie jak potrójna czerwona 7-mka oraz ikona BAR. Kiedy użytkownikowi uda się zdobyć jeden z dwóch, wtedy wygrywa on 800 kredytów za pomocą znalezienia pięciu z symboli. Kiedy znajdziesz tylko dwa z nich, dostaniesz jedynie 5 monet. Dziki znak tej maszyny do gry to 777 dzika ikona i może on zastąpić każdy inny symbol, kiedy tylko pokaże się wyłącznie na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Jeśli uda Ci się zdobyć więcej niż jeden z symboli, dostaniesz wtedy ikonę ponownego obrotu i dostaniesz od razu darmową grę.

Na tej maszynie do gry możesz rozpocząć rozgrywkę używając jedynie zaczynając od 0.02 kredytów idąc aż do 50.00 kredytów. Automatyczna rozgrywka może zostać ustawiona od 10, 25, 50, 75 aż do 100 automatycznych obrotów. To sprawi, że rozgrywka na tej maszynie do gry stanie się dużo szybsza i zabawniejsza. Możesz wyłączyć tą opcję kiedy tylko będziesz miał na to ochotę. Wygrywające linie w tej grze hazardowej są stałe.

No comments

Leave a Reply