Mobile

Magic Target Deluxe

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Magic Target Deluxe

Darmowy Automat do Gier Magic Target Deluxe OnlineMaszyna do gry Magic Target jest grą stworzoną przez deweloperów z Wazdan Software. Ta gra hazardowa posiada 5 bębnów i bazuje na retro maszynach owocowych z klasyczną estetyką. Będziesz mógł cieszyć się też fanfarami i zabawą, jaką zapewnia Ci cyrk.

Darmowy Automat do Gier Magic Target Online

Cechy gry

Ta maszyna do gry jest dobra dla tych graczy, którzy preferują tradycyjne gry hazardowe arkadowe jeśli chodzi o design, ale również dla tych, którzy poszukują ekscytującej bonusowej rozgrywki, jaką znajdziesz w ekstrawaganckich kasyno grach. Ta maszyna do gry została zoptymalizowana tak, aby można było w nią grać zarówno na urządzeniach przenośnych takich jak telefony i tablety, a także na komputerach.

Cyrk pojawi się w mieście już niedługo i głównym celem w tej maszynie do gry nie będą artyści na trapezie, lub też poskramiacze lwów, a owocowe symbole. Aby zdobyć wygraną w tej maszynie do gry, gracz będzie musiał spróbować zdobyć wygrywającą kombinację symboli na 10 wygrywających liniach.

Symbole gry

Ta maszyna do gry będzie sobą pokazywać jasność i kolory, jakich możesz spodziewać się po wielkich cyrkach. Ikony w tej grze hazardowej znajdziesz w książkach historycznych gier arkadowych. Będziesz mógł spodziewać się symboli związanych z owocami takie jak winogrona, truskawki, śliwki i wiśnie. Innymi symbolami są znaki z koroną oraz złote dzwonki. Ta maszyna do gry bazuje na grafice 2D, a nie 3D które często pojawia się ostatnio w grach.

Aby rozpocząć rozgrywkę w tej maszynie do gry, gracz powinien rozpocząć od postawienia zakładu, zaczynając od 0.10 aż do 100 monet. Możesz przetestować, jak grać na tej maszynie do gry za pomocą darmowego trybu, lub korzystając z prawdziwych pieniędzy. Największa wygrana jaką możesz zdobyć podczas rozgrywki w tej maszynie do gry, to aż 500x razy Twojego zakładu. Stanie się to, jeśli uda Ci się zdobyć pięć symboli jokera na aktywnej wygrywającej linii.

No comments

Leave a Reply