Mobile

Hockey League Wild Match

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Hockey League Wild Match

Darmowy Automat do Gier Hockey League Wild Match OnlineHockey League Wild Match jest bardzo ekscytującą grą która rozgrywa się na lodzie i jest to miejsce gdzie najlepsi gracze mogą zdobywać gole, aby zdobyć mnóstwo pieniędzy dla siebie. Ta gra bazuje na motywie gry w hokeja i stawia ona gracza w butach zawodnika hokejowego, a Ty jako użytkownik musisz wręcz rozgromić przeciwną drużynę jak tylko możesz. Musisz jednak wiedzieć, że im więcej włożysz w to wysiłku, tym lepsza będzie Twoja nagroda.

Darmowy Automat do Gier Hockey League Wild Match Online

 

Ta gra posiada dynamiczny i nowoczesny wygląd z najlepszymi grafikami oraz wieloma postaciami w maszynie do gry. Bębny zostały wyostrzone jak na ekranie telewizora i pokazują one mecz hokeja na lodzie z dyskretnym i lśniącym paskiem komend u dołu ekranu. Symbole bębna pojawiają się pięknie naprzeciw niebieskiemu tłu razem z gładkimi, płynnymi animacjami.

Gra ta wygląda jak każda inna gra tego samego gatunku. Dopingujący tłum fanów stwarza wszechmocną atmosferę na maszynie.

Mecz posiada klasycznych graczy z zestawem reguł, który połączony jest z łatwymi przyciskami do kontroli gry, które zostały przeniesione dalej, na dół ekranu gry aby zaoferować więcej wygody graczom. Gra ta zawiera 9 stałych wygrywających linii oraz 5 bębnów, gdzie kombinacje symboli mogą wypłacić spore nagrody pieniężne dla szczęśliwych graczy. Przyciski plusa i minusa mogą zostać użyte kiedy wybierasz zakład oraz wartość monety. Menu może wyskoczyć aby pokazać Ci inne opcje w tym dziale. Kiedy jesteś już gotów, możesz rozpocząć kręcenie bębnami i wtedy gra od razu się rozpoczyna. Symbolami są As, Król, Dama, Walet, sędzia oraz gracze hokejowi.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!