Mobile

Peek A Boo

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Peek A Boo

Gra Hazardowa Peek A Boo Online Za DarmoTen 3-bębnowy automat z 40 liniami wypłat jest idealny dla fanów pogromców duchów. Gra charakteryzuje się 4 rodzajami duchów, które gracz musi unicestwić poprzez ułożenie 3-5 symboli jednego koloru (różowe, pomarańczowe, zielone i niebieskie duchy). Nagrody wynoszą 250-750 żetonów lub 1250 za trafienie 5 symboli Gavina – pogromcy duchów.

Gra Hazardowa Peek A Boo Online Za Darmo

Cukierki z napisem Kiss, RIP i Boo nagradzają w zależności od ich liczby do 100 żetonów, różnego rodzaju cukierki do 125 żetonów, żelki – 150, czekoladki – 175, a czekoladowe monety – do 200 żetonów. Symbolem Wild jest logo gry, które występuje w pół stosach i zastępuje wszystkie inne symbole pomagając w tworzeniu nowych kombinacji. Trafienie 5 symboli Wild oznacza wygraną w postaci 2500 żetonów.

Ta Kasyno Gra posiada licznik duchów Gavina, który widoczny jest po prawej stronie bębnów. Każdy duch unicestwiony przez Gavina za pomocą jego broni to 1 darmowych spin. Kiedy Gavin pojawia się na 3 bębnie unicestwia 1 ducha na bęben, a kiedy unicestwi ich 10 lub więcej (maks. 13) aktywowana zostaje runda darmowych spinów z nowym zestawem bębnów, gdzie będą się pojawiać super stosy symboli Wild. Każda wygrywająca kombinacja 3 lub 4 symboli będzie oznaczała darmowy re spin – 4 i 5 bębna przy 3 symbolach, a 5 bębna przy 4 symbolach.

No comments

Leave a Reply