Mobile

Fenix Play Deluxe

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Fenix Play Deluxe

Darmowy Automat do Gier Fenix Play Deluxe OnlineMaszyna do gry Fenix Play Deluxe jest grą hazardową, która bazuje na postaci Feniksa. Feniks jest oszałamiająco piękną mityczną kreaturą i pojawia się ona w różnych legendach i innych ludowych opowieściach. Jest to płomienisty ptak, który odradza się ze swoich własnych popiołów zawsze po swojej śmierci. Odradzają się one, aby ponownie żyć.

Darmowy Automat do Gier Fenix Play Deluxe Online

Ta maszyna do gry została stworzona przez deweloperów z Wazdan i korzysta ona ze starego angielskiego słowa, które oznacza tyle samo co Phoenix. Nawet jeśli ta maszyna do gry wygląda na nowoczesną, bazuje ona na układzie 3×3 bębnów, oraz na 5 wygrywających liniach.

Cechy gry

Kiedy gra hazardowa już się otworzy, na ekranie zobaczysz Feniksa, który absolutnie zdominuje całość obrazu, siedząc na bębnach. Złoty ptak nie wygląda tak ogniście jak mógłbyś się spodziewać, ale wraz z grafiką 3D, tworzy się majestatyczna atmosfera. Tło będzie pasować do tego niezwykłego, cudownego ptaka i znajdować się będzie za bębnami. Przypalone pomarańczowe chmury za nimi; zostaną one przebite tylko i wyłącznie przez promienie słońca wraz z płomieniami, dzięki czemu całość stworzy unikalny obraz.

Symbole gry

Bębny są dość proste, a symbolami w tej maszynie są klasyczne znaki z owocami. Bębny zostały wtopione w całość motywu, wraz ze złotymi ramkami, a owoce wyglądają tak, jakby zostały wrzucone do środka. Na tabeli wypłat znajdziesz 9 symboli, a w tym znak gwiazdki, który oferuje wysokie wygrane, zapewniając imponującą wypłatę ponad 7500 monet, jeśli skorzystasz z maksymalnego zakładu.

Gracz będzie mógł zdecydować o tym, ile zapłaci za stałe wygrywające linie. Najniższym zakładem jest 0.10, a najwyższy wynosić będzie aż 100 monet.

No comments

Leave a Reply