Mobile

Alien Robots

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Alien Robots

Darmowa gra hazardowa alien robotsAlien Robots to gra slotowa produkcji Net Entertaiment, która spodoba się nie tylko entuzjastom robotów. Interesujący temat i wspaniała grafika sprawiają, ze warto w nią zagrać. Jest to gra na automacie, w wersji online z 30 liniami płatności i z możliwością podwajania zakładów. W tej grze symbole dopasowują się od lewej strony do prawej bez względu na to, w której linii się ukażą. Gra ta zawiera Skatery oraz dzikie symbole (wild symbols). Skatery to UFO, a dzikie symbole to Marsjanie. Marsjanie mogą zamieniać wszystkie pozostałe poza spodkami. Skatery, czyli UFO mogą pojawić się gdziekolwiek i dają możliwość wygrania nawet 50 dodatkowych ruchów.

Darmowy Slot Alien Robots Online

Jeżeli gracz zechce mieć więcej niż 30 linii płatności może wybrać system 243 i wtedy wygrywają wszystkie symbole od lewej strony do prawej bez względu na to czy sa SA aktywnej linii czy tez nie.

W tej grze hazardowej można obstawiać od 0.1 do 150 euro. Jest to ciekawa gra futurystyczna z dużą możliwością wygrania.

No comments

Leave a Reply