Mobile

Hot Ink

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Hot Ink

Darmowy Automat Do Gry Hot Ink OnlineGotowy na tatuaż? Artyści tatuażu z salonu Hot Ink żyją na wysokich obrotach i jeżeli chcesz, możesz do nich dołączyć. Do symboli tego darmowego automatu do gry należą bile z numerem 8, serca, gwiazdy, płonąca kostka do gry, podkowa oraz sami artyści, jak gotycka brunetka Lucy i blond seksbomba Angel. Trafienie 5 symboli jednej ze wspomnianych artystek nagradza mnożnikiem w wysokości 750x stawki zakładu, natomiast 5 symboli jednej i drugiej – 500x. Kolejnym symbolem o wysokiej wartości jest mężczyzna, za którego 5 podobizn gracz otrzymuje mnożnik w postaci 400x stawki zakładu. Symbole krzeseł i witryny salonu to mnożniki w wysokości odpowiednio 300x i 200x stawki zakładu. Symbolami o najmniejszej wartości są tatuaże z mnożnikami 50-150x.

Darmowy Automat Do Gry Hot Ink Online

Stawka zakładu na linię wynosi 0.01-2.50. Gra nie posiada linii wypłat więc zakład na linię mnożony jest x50, co daje stawkę zakładu za spin. Symbolem wild jest logo gry, które zastępuje wszystkie inne symbole oraz nagradza jackpotem w postaci mnożnika 1000x stawki zakładu za 5 symboli Wild. Trafienie 3 lub więcej symboli popularnych w świecie tatuażu karpi Koi oznaczających szczęście aktywuje 20 darmowych spinów z mnożnikiem 2x. Szczęśliwi gracze mogą wygrać podczas tej rundy do stu tysięcy żetonów.

Trafienie symbolu bonusowego, jakim jest karta scatter Tattoo Bonus aktywuje rundę o tej samej nazwie, gdzie najwyższa wygrana wynosi 122,500 żetonów. Podczas tej rundy gracz przeglądając różne albumy z tatuażami ma za zadanie odnaleźć 3 identyczne tatuaże, za co wygrywa nagrodę i rozpoczyna rundę 10 darmowych spinów z mnożnikiem 2x. Automat posiada opcję re-spin poszczególnych bębnów, która jest dodatkowo płatna, a jej koszt widoczny jest pod każdym bębnem.

No comments

Leave a Reply