Mobile

Lie Yan Zuan Shi

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Lie Yan Zuan Shi

Darmowy Automat do Gier Lie Yan Zuan Shi OnlineTą maszynę do gry znajdziesz na stronie deweloperów Playtech. Jest ona połączeniem estetyki klasycznych automatów do gry oraz egzotycznego stylu Wschodniej Azji. Ta maszyna do gry oferować będzie 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Podczas rozgrywki znajdziesz sporą ilość bonusów i opcji, z których wideo maszyna do gry może być dumna.

Darmowy Automat do Gier Lie Yan Zuan Shi Online

 

Bonusy jakich powinieneś się spodziewać w tej maszynie do gry są klejące się dzikie znaki, darmowe obroty oraz rozwijające się symbole. Możesz też rozpocząć rozgrywkę na tym automacie do gry na swoim telefonie.

Nawet jeśli ta maszyna do gry posiada chiński tytuł, wciąż bazuje ona na klasycznych retro grach kasyno i będzie sobą reprezentować znane już symbole takie jak szczęśliwa ósemka, lub ikona BAR. Jeśli chciałbyś wygrać trochę prawdziwych pieniędzy podczas rozgrywki, wtedy powinieneś rozglądać się za wysoko opłacanymi symbolami takimi jak błyszczące się diamenty, złote sztabki oraz znaki dolara.

Jak przyjrzysz się tej maszynie do gry, wszystko w niej jest konwencjonalne.

Opcje wygranych

Największa wygrana na linii wynosić będzie mnożnik 3000x razy i oferowana ona jest przez zdobycie pięciu diamentów. Jeśli uda Ci się trafić na 7 symboli, Twoja wygrana może wybić się stanowczo w górę, ponieważ pokryją one aż dwa bębny co pozwoli na powiększenie danej nagrody. Zakład jaki możesz postawić w tej maszynie do gry zaczyna się od 0.25, podczas gdy maksymalny zakład to aż 2500. Niezależnie od tego, jaki styl rozgrywki lubisz i jak duże zakłady chcesz stawiać, ten automat do gry z pewnością dopasuje się do Twojego budżetu.

Ta gra hazardowa oferuje również wszystko, czego możesz się spodziewać w nowoczesnych maszynach, nawet jeśli wygląda na retro. Symbole diamentów są dzikimi znakami. Jest tutaj również bonusowy symbol i mnożnik, który pomoże Ci zdobyć ogromne wygrane.

 

No comments

Leave a Reply