Mobile

Jolly Gingerbread

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Jolly Gingerbread

Darmowy Automat do Gier Jolly Gingerbread OnlineMaszyna do gry Jolly Gingerbread oferuje 5 bębnów oraz 30 wygrywających linii. Posiada ona regularne oraz dzikie symbole wraz z bonusową rundą oraz darmowymi obrotami.

Darmowy Automat do Gier Jolly Gingerbread Online

 

Możesz dopasować rozgrywkę w tej maszynie, aby była taka, jaką chcesz. Jako gracz, możesz zadecydować aby grać z użyciem tylko 1 wygrywającej linii lub aż do 30 z nich. Jednakże, ten wybór nie będzie wpływać na to, jak wiele razy bonus oraz darmowy obrót pojawi się na ekranie, jako że aktywowane one są przez symbole bonusowe i tworzą one pewną ilość wygranych za każdy obrót.

Będziesz mieć szansę na rozegranie z 0.10 lub aż do 0.20. To oznacza, że maksymalna ilość z jaką możesz rozpocząć rozgrywkę to 6 dolarów. Aby cieszyć się tą inwestycją, możesz wygrać maksymalnie 5x razy Twojego zakładu, jeśli tylko uda Ci się dopasować trzy symbole mniejszej wartości. Największa nagroda jaką możesz tutaj wygrać to główna wygrana 500x razy.

Dziki znak jest dostępny w tej rozgrywce i pojawiać się będzie całkiem często. Kiedy uda Ci się zdobyć bonusową rundę, będziesz mógł cieszyć się nagrodami od razu i będziesz mógł też zwiększyć swoje wygrane.

Symbole gry

Jolly Gingerbread, darmowy automat, bazuje na uroczym motywie świąt i motyw ten będzie pojawiać się nawet na symbolach regularnych kart do gry, które pokazane będą jako pyszny piernik. Innymi symbolami są Święty Mikołaj, renifer oraz elf. Bonusowy symbol w tej maszynie do gry to sam w sobie Wesoły Piernik. Kolejnymi symbolami gry są regularne karty do gry.

Prezent świąteczny owinięty kokardą jest dzikim znakiem tej maszyny do gry. Jest tutaj skarpeta, która po brzegi wypełniona jest cukrowymi laskami i działa ona w rozgrywce jako bonusowy znak.

 

No comments

Leave a Reply